Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 183
  1. #91
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Dyskusja z tobą na ten temat ma taki sens jak z macierewiczem o katastrofie tutki. Tak jak on masz swoja teorie spisku, wiesz sowje i tyle. A ublizanie od prymitywow ludziom ktorych nie znasz sobie chlopcze daruj, bo o tobie to swiadczy, a nie o nas.

    Nie wiem czy podziwiac za cierpliwosc czy zrobic facepalma do Wolanda i spółki, ze im sie chcialo w tym watku 9 stron naje*ać
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 04-08-2013 o 23:58

  2. #92
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Nie wiem czy podziwiac za cierpliwosc czy zrobic facepalma do Wolanda i spółki ze im sie chcialo w tym watku 9 stron naje*ać
    No ja właśnie jestem taki durny, że zawsze mam ambicję takim ludziom do rozsądku przemówić. W ogóle się nie uczę na błędach.

  3. #93
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    A ublizanie od prymitywow ludziom ktorych nie znasz sobie chlopcze daruj, bo o tobie to swiadczy, a nie o nas.
    Nikomu nie ublizylem od prymitywa, nazwalem twoje cawniakowanie prymitywnym, a to roznica, mowilem ci czytaj ze zrozumieniem, to nie takie trudne. Ciekaw jestem gosciu czy w realu tez jestes taki kozak, bo anonimowo na forum internetowym brylujesz w szyderstwie i kpieniu z innych. Wydaje ci sie, ze pozjadales wszystkie rozumy i jestes wielkim pokerzysta, a ktos nowy na forum bedzie podniecony mozliwoscia konwersacji z taka znamienitoscia jak ty? Zejdz na ziemie "chlopcze".

    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Nie wiem czy podziwiac za cierpliwosc czy zrobic facepalma do Wolanda i spółki, ze im sie chcialo w tym watku 9 stron naje*ać
    Po prostu, szarpnij sie i kup wazeline na zapas.

  4. #94
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Po jaką cholerę mam grać odmiany, których grać nie umiem?? Umiem, jako tako, grać 180tki, więc je gram. I nikt mnie nie oszukuje.
    Mnie w mtt tez nikt nie oszukuje. Natomiast ta odmiana nie wiadomo jak skomplikowana nie jest, a poziom z reguly mizerny, wiec zachecam do sprobowania. Moze ciebie tam oszukiwac nie beda i pochwalisz sie fajnymi wynikami.

  5. #95
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No imponujesz elokwencją po prostu...

    Skończ już pisać, co? W ogóle nie wiem po co tyle trudu wkładasz w to. Oszukują Cię? To nie graj. Proste jak drut. I od razu masz zmartwienie z głowy. A Ty wierzysz, że Cię kantują i dalej grasz... Jak to można nazwać? Idiotyzmem? Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

  6. #96
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Ciekaw jestem gosciu czy w realu tez jestes taki kozak, bo anonimowo na forum internetowym brylujesz w szyderstwie i kpieniu z innych.
    A gdzie ja z ciebie kpilem przepraszam? Kpilem z dyrdymałów ktore wypisujesz, a to różnica



    ode mnie EOT

  7. #97
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Hahaha, no gdybyście spiskowykrywacze dziś siedzieli na moim miejscu, to już byście mieli niezbite dowody swoich teorii. Byłem 51. na ponad 16k ludu w The Bigger $11. Grałem dobrze. Gdy zostało jakiś 53 dostałem KK vs AA bardzo agresywnego przeciwnika, a potem gdy SB tylko limpnął i za darmo zobaczyłem flopa 88J z moim 68, to na river przeciwnik zestritował. I tak w ciągu dwóch rozdań 35BB poszło w cholerę i za 9h grania dostałem na waciki. I wiecie co? Jestem uśmiechnięty, bo wiem, że dokładnie tak wygląda ta gra. Nie ta niedziela, to inna. Dobranoc.

  8. #98
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ale żeby 9 godzin grać turniej? Nie dość, że oszukują, to jeszcze ludziom piorą mózgi

  9. #99
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Hahaha, no gdybyście spiskowykrywacze dziś siedzieli na moim miejscu, to już byście mieli niezbite dowody swoich teorii. Byłem 51. na ponad 16k ludu w The Bigger $11. Grałem dobrze. Gdy zostało jakiś 53 dostałem KK vs AA bardzo agresywnego przeciwnika, a potem gdy SB tylko limpnął i za darmo zobaczyłem flopa 88J z moim 68, to na river przeciwnik zestritował. I tak w ciągu dwóch rozdań 35BB poszło w cholerę i za 9h grania dostałem na waciki. I wiecie co? Jestem uśmiechnięty, bo wiem, że dokładnie tak wygląda ta gra. Nie ta niedziela, to inna. Dobranoc.
    Wolandzie, nie rozumiemy sie w dalszym ciagu. Nie raz juz pisalem w tym watku, ze ja rowniez grajac MTT nie raz i nie dwa, w poznej fazie z fajnym stackiem np przegywam 2 rozdania pod rzad z lepsza reka i odpadam. I co? I to jest normalne, tak jak napisales, taka jest ta gra! Przez mysl by mi nie przeszlo, ze w takich sytuacjach z softem jest cos nie tak i mnie oszukuja. A juz na pewno, nie "chwalilbym" sie pojedynczymi rozdaniami, jakiego to nie dostalem bad beata, bo takowe sie zdarzaja i to jest norma. Ale mi chodzi o ujecie calosciowe, o tendencje, dlatego zamieszczalem cale sesje, jesli ogladneloby sie je uwaznie to dokladnie widac jaka jest tendencja. Dlaczego na zagranicznych forach w tematach o rigged sofcie, zawsze przwija sie watek nagradzania donkow? Dlaczego tak duzej liczbie graczy rzuca sie to w oczy? Ja rozumiem, ze pokerroom'om zalezy, zeby takowych graczy nie zniechecac i utrzymywac w grze, ale czy to jest dobry sposob? Podam przyklad. Wczoraj podgladalem pewnego regularnego gracza na tych sitach i ma miejsce taka sytuacja: przy blindach 25/50 jakis koles wsuwa z utg open all-ina za przeszlo 30 BB. Sprawdza go short z 15 BB i pokazuje TT. Otwierajacy pokazuje Q9s. I co? Oczywiscie kolor. Jaki sens mialo to zagranie? Nie bylo ante, on ma ponad 30 BB. I takich sytuacji widuje mase na kazdym kroku w tych sitach. Room musi karmic rybki, zeby nie odplywaly za szybko. Jak to jest, ze gracz wygrywajacy czy to w sitach czy to w mtt, ktory gdzies tam jest wysoko w rankingach i ma niezle wyniki, nagle od pol roku na przepelnionych donkami malych sitkach nie jest w stanie zrobic przyslowiowego sztycha? Nie jest w stanie byc nawet break-even. Jak to jest mozliwe ?

  10. #100
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Dlaczego na zagranicznych forach w tematach o rigged sofcie, zawsze przwija sie watek nagradzania donkow? Dlaczego tak duzej liczbie graczy rzuca sie to w oczy?
    Ech, naiwny jestem i jeszcze raz odpiszę merytorycznie...

    Bo nasz mózg zapamiętuje nietypowe zdarzenia, a pomija te spodziewane. Jeśli na allinach preflop villain pokaże 26 vs nasze asy i wygramy, to po kilkudziesięciu sekundach zapominamy o tym rozdaniu. Jeśli natomiast przegramy, to niektórzy, np. Ty, a np. ja nie, będą to pamiętali długo. O wiele za długo.

    I własnie dlatego podnoszę argument liczebności próbki. AA vs random hand ma jakąśtam procentową przewagę, ale po prostu bezsensowne jest rozmawianie o niej na przykładzie jednej sesji, bądź stu rąk. Powtarzam po raz kolejny - poproszę o bazę kilkuset tysięcy rozdań i ją poanalizujmy. A nie 5-minutowe filmiki. Ale Ty tego nie rozumiesz.