Witam serdecznie,

Mam nadmiar wolnego czasu i lubię turnieje. Czy znacie takie, które osiągają liczbę minimum 3000 graczy przy wpisowym w granicach $5 - $25? Przeglądając inne wątki na tym forum, dowiedziałem się już o "The bigger $11" na Pokerstars (dziękuję Woland).

Wątpię w sens grania turniejów z wysokim wpisowym i mniejszą liczbą bardziej doświadczonych graczy, powodzenia tym co próbują ale to nie dla mnie. Z drugiej strony zdarzyło mi się wygrać turniej z wpisowym $ 0.11 i liczbą zawodników około 700. Wygrałem niecałe $40 po siedmiu godzinach meczącej gry i pomyślałem, że to też nie miało sensu.

Szukam czegoś pośrodku, może pomożecie mi zrobić zestawienie? Z góry dziękuję.

PS: Byłem niedawno świadkiem ciekawej sytuacji. W satelicie za 30 GBP do dużego turnieju live było 50 miejsc do wygrania. Na 185 zawodników zostało już tylko 55 i liczba szybko malała. Blindy wysokie i turniej na ukończeniu, trwał jeszcze może 10 minut. Jeden z graczy mając na ręku AA wszedł na pre-flopie all-in i odpadł w starciu z 99. Sęk w tym, że nie musiał już grać, żeby się zakwalifikować! Daje do myślenia.

Pozdrawiam,
świeżak