Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 183
  1. #151
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    musialbym go wziac na kozetke, ale na pierwszy rzut oka widac, ze moze cierpiec na zaburzenia osobowosci i wczesna faze schizofreni

  2. #152
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A co w nim nienormalnego? I co to w ogóle znaczy "normalny"?

  3. #153
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Załącznik 3664

    Powiedz mi pokerowy znawco czy taki wykres z sitow regular non-turbo 12 i 18 os. jest normalny ?
    Nie przestawaj!!

  4. #154
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    moze cierpiec na zaburzenia osobowosci
    Wpis w rodzaju męskim - kobieta w awatarze, a ty piszesz o zaburzeniach osobowości? Nic, tylko pani pogratulować, słuszna autodiagnoza A tak poza tym, polecam zapoznać się z podręcznikiem do języka polskiego

  5. #155
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    akurat ta wypowiedz dot wykresu. Zapytywales czy jest normalny.

    przyczyny braku dobrych rezultatow poszukaj w swojej grze a nie w algorytmach roomu. To, ze nie uzywam znakow diakrytycznych jest moim swiadomym wyborem przynoszacym mi korzysc w dlugim okresie, otoz korzysc z wygody i szybkosci pisania, w mojej ocenie przewyzsza walory estetyczne.

    Idac tropem Twojej jakze blyskotliwej analizy, fakt, ze nie masz awataru oznacza, ze nie masz narzadow plciowych, tak?

    Do tego sugerujesz mi zapoznanie sie z zasadami pisowni, a sam popelniasz ten sam blad dwa razy w trzech zdaniach, takze....
    wracaj do gimnazjum, ziomus.

    Slowka na dzisiaj: długi okres, wariancja, samokrytyka, umiejetnosci, pokora.

  6. #156
    Niekończąca się opowieść widzę

  7. #157
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    musialbym go wziac na kozetke, ale na pierwszy rzut oka widac, ze moze cierpiec na zaburzenia osobowosci i wczesna faze schizofreni
    Proponuję żebyś zamiast niego wziął mnie na kozetkę i zapraszam do mojego wątku "Stuningowany Hold'em" w dziale Ogólnie o pokerze. Brakuje mi bardzo Waszych opinii i komentarzy, stąd taka mała autoreklama

  8. #158
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    akurat ta wypowiedz dot wykresu. Zapytywales czy jest normalny.

    przyczyny braku dobrych rezultatow poszukaj w swojej grze a nie w algorytmach roomu. To, ze nie uzywam znakow diakrytycznych jest moim swiadomym wyborem przynoszacym mi korzysc w dlugim okresie, otoz korzysc z wygody i szybkosci pisania, w mojej ocenie przewyzsza walory estetyczne.

    Idac tropem Twojej jakze blyskotliwej analizy, fakt, ze nie masz awataru oznacza, ze nie masz narzadow plciowych, tak?

    Do tego sugerujesz mi zapoznanie sie z zasadami pisowni, a sam popelniasz ten sam blad dwa razy w trzech zdaniach, takze....
    wracaj do gimnazjum, ziomus.

    Slowka na dzisiaj: długi okres, wariancja, samokrytyka, umiejetnosci, pokora.
    Hmmm akurat nie miałem na mysli znakow diakrytycznych, sam czesto je pomijam. Chodzilo mi raczej o odmiane rzeczownikow, a fakt, iz nawet po powtornym przeczytaniu nie dostrzegasz takowych bledow, swiadczy jakze dobitnie o twojej indolencji w zakresie poprawnej polszczyzny. Nie wspominajac o okreslaniu zwrotu " dlugi okres" mianem jednego slowka i zaczynaniu zdania z malej litery, tak wiec tobie radzilbym powrot do jeszcze wczesniejszego etapu edukacji - podstawowka sie klania

    Odnosnie awataru, fakt, ze takowego nie posiadam swiadczy tylko i wylacznie o tym, ze wiekszej wagi do tego forum nie przywiazuje, mam ciekawsze rzeczy do robienia na codzien. A jezeli temat plci sprowadzasz tylko i wylacznie do narzadow plciowych, to swiadczy to tylko o tobie moja droga Na ogol jestem osoba tolerancyjna, ale akurat ta forma odmiennosc, ktora propagujesz wraz z twoimi forumowymi "ziomusiami" przyprawia mnie o mdlosci... Rozumiem, ze mozna byc zniewiescialym, ale sa pewne granice.

    Aspektu pokerowego raczej nie ma sensu poruszac, bo jak widac chyba nie do konca zdajesz sobie sprawe, ze przywolywana przez ciebie wariancja bedzie miec rozny charakter w zaleznosci od wielu czynnikow, takich jak chociazby: field czy struktura granych turniejow.
    Ostatnio edytowane przez kiwa87 ; 21-11-2013 o 15:33

  9. #159
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No to nie grajcie, po problemie. A my dalej będziemy naiwnie dawali się oszukiwać, ale bez wypłakiwania się innym w rękaw.

  10. #160
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769