Strona 11 z 19 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 183
  1. #101
    heh otoz moge Cie zapewnic, ze moj mozg zapamietuje zarowno te oczekiwane zdarzenia jak i te nieoczekiwane, nie tylko Twoj czy Bilsona. I rowniez zapewniam Cie, ze 100 rozdan AA vs random wystarczy, aby wynik byl bardzo zblizony do oczekiwanego. A poruszajac znowu ta kwestie 100 rozdan z AA jak ocenisz wiadomosc, ktora otrzymalem od PS i ich kompetencje?

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    jak ocenisz wiadomosc, ktora otrzymalem od PS i ich kompetencje?
    Fakt, że w ogóle do nich w tej sprawie napisałeś sprawia, że mi ręce opadają i słów brakuje...

  3. #103
    Dobra, temat juz chyba nalezy uznac za zamkniety, to jak bicie glowa w mur. Oczywiscie skupiasz sie nie na tym co trzeba. Nie potrafisz niestety odpowiedziec obiektywnie, bo chyba boisz sie podwazyc uczciwosc i kompetencje pokerroomu. Najwyrazniej mam do czynienia z pracownikami ww podmiotu, tak to wyglada. Z calym szacunkiem, ale to na prawde przypomina sekte.

  4. #104
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Najwyrazniej mam do czynienia z pracownikami ww podmiotu, tak to wyglada.
    O LOL Coraz lepiej

    Ale zgadzam się, ja też nie mam już nic więcej merytorycznego do powiedzenia. Mogę Ci tylko pogratulować osiągnięcia stanu Oświecenia Umysłu i uniknięcia dalszego bycia oszukiwanym. Good job sir!

  5. #105
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    3
    kiwa87 daj sobie z nimi spokoj to typ ludzi ktorzy by ci wmowili ze seks na zywo i seks online to to samo.Masz watpliwosci co do pokera online nie graj .Masz watpliwosci co do taktyki zmieniaj ja,wolna wola a ich ignoruj to trojka braci ze Szczyrzycy w malopolsce zawsze po przegranych komus na forum dokuczaja..dlatego to forum duszkow max 7 osob..sorry 6 bo ja juz tu nie zagladne:P

  6. #106
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez arry1970 Zobacz posta
    ja juz tu nie zagladne:P
    Zobaczymy.

  7. #107
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    O LOL Coraz lepiej
    No typowy macierewicz :]

  8. #108
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    No typowy macierewicz :]
    I co bilson, nie kpisz ? Kolejne szyderstwo to zapewne + 10 do twojego malutkiego ego, ale tym sposobem kompleksow nie wyleczysz internetowy kozaczku.

  9. #109
    Mam jeszcze ostatnie pytanie Woland, ktore juz zadawalem, a nie daje mi spokoju. Pomijajac kto i co napisal do Pokerstars, jak ocenisz tresc odpowiedzi jaka wyslali? Zestawienie ok 100 rak AA i KK vs random( to przeciez taka mala, kompletnie niemiarodajna próbka) jako dowód uczciwosci i totalnej losowosci rozdan, uwzgledniajac do tego rozdania statystycznie nieistotne (bez showdownu)?

  10. #110
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Mam jeszcze ostatnie pytanie Woland, ktore juz zadawalem, a nie daje mi spokoju. Pomijajac kto i co napisal do Pokerstars, jak ocenisz tresc odpowiedzi jaka wyslali?
    A jak mogę ocenić, jako ich pracownik? Odpowiedź jest absolutnie zajebista!