Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 183
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    ile razy coś takiego miało miejsce na twoich filmikach? Raz?... po prostu wyłączył ci sie mózg. Wygrałeś troche i szło nieżle więc gdzies tam ci sie zakodowało że z taką grą powinieneś wygrywać regularnie i wygrane powinny byc przewidywalne. Poszukaj sobie gdzies na yutube filmiku Robmafa jak ma jakis wykład chyba na jakims uniwerku. Mówi tam i tilcie i jego różnych formach...tilt to nie tylko wściekłość po przegranej...to między innymi to co tutaj prezentujesz o czego nie dostrzegasz. To co wypisujesz jest winą emocji. To co tutaj piszesz i co jest na tym filmiku to tylko ci sie wydaje..nic więcej. Nie ma tam nic dziwnego, oprócz twoich tez... Niestety po tym co piszesz i po tym co robisz na czacie podczasz gry i dodając do tego najwyrazniej zerową świadomośc tego co sie dzieje rzeczywiście, można poradzić jedno...Reset. Faktem jest że nie jestes w stanie podejmować prawie żadnych racjonalnych decyzji, bo wszędzie widzisz duchy...Ręce które wymieniasz w godzinnej sesji to nic nadzwyczajnego. niestety czasem tak bywa, że sie przegrywa i ma sie pecha...jeszcze raz polecam filmik

  2. #42
    Zamiescilem dwa filmiki, na ktorych ewidentnie widac jak turniej wygrywaja gracze, ktorzy maja vpip na poziomie 90% i w zasadzie tylko limpuja. Taki gracz dochodzi do FT jako chipleader i trafia doslownie wszystko, flushe, straighty, fulle, co druga reke dostaje premium i wygrywa turniej. Pokazalem dwie takie sytuacje z jednej sesji, ale to sie dzieje notorycznie. Masz wiele racji, i z paroma rzeczami sie jak najbardziej zgodze, z tym, ze na jakiej podstawie twierdzisz, ze mam zerowa swiadomosc i nie jestem w stanie podejmowac racjonalnych decyzji? To, ze tiltuje nie ma wplywu na moja gre. Gram tak naprawde abc pokera, te turnieje wielka filozofia sie nie odznaczaja. Zauwazyles raptem dwa nieracjonalne zagrania, ktore tak naprawde nie mialy na nic wplywu. PROBLEM WLASNIE W TYM, ZE JA ZAMIESZCZAM KILKA FILMOW, KTOS NAWET JEZELI TO OGLADNIE TO POWIE: COZ W TYM DZIWNEGO, KOLES ZAGRYWAJAC W ZASADZIE STANDARDOWO PRZEGRAL 8 ALL-INOW Z RZEDU, ODPADL Z 6 TURNIEJOW. ZGADZA SIE, TO JEST PO PROSTU PECH W DANEJ SESJI. ALE CO JESLI OD POL ROKU KAZDA SESJA TAK WYGLADA ? NO ALE FILMOW Z KAZDEJ SESJI ZAMIESZCZAL NIE BEDE, bo nikt tego nie bedzie ogladal . Najciekawsze, ze grajac mtt czuje sie jakby ktos opuscil hamulec reczny, gra sie normalnie!! Natomiast wracajac do sitów, gra staje sie niemozliwa! Miec pecha w jednym, kliku, kilkunastu rozdaniach nie powinno wywolac negatywnych emocji, ale bedac jawnie oszukiwanym za kazdym razem nie sposob sie opanowac.

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Zamiescilem dwa filmiki, na ktorych ewidentnie widac jak turniej wygrywaja gracze, ktorzy maja vpip na Natomiast wracajac do sitów, gra staje sie niemozliwa! Miec pecha w jednym, kliku, kilkunastu rozdaniach nie powinno wywolac negatywnych emocji, ale bedac jawnie oszukiwanym za kazdym razem nie sposob sie opanowac.
    Odpowiedz mi proszę na jedno drobne pytanie.

    Dlaczego Ciebie oszukują a np. mnie nie?

  4. #44
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    na jakiej podstawie twierdzisz, ze mam zerowa swiadomosc i nie jestem w stanie podejmowac racjonalnych decyzji?
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    To, ze tiltuje nie ma wplywu na moja gre.
    No tu jest chyba wszystko jasne. Nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji bo masz zerową świadomośc w jaki sposób tilt wpływa na twoją grę... a w zasadzie to co tutaj prezentujesz to jest jeden wielki tilt

    To tak jakbys napisał "co z tego że jestem sfrustrowany swoimi wynikami, przecież potrafię ocenić wszystko obiektywnie"... I wydaje ci sie że masz racje, że soft jest rigged itd... Tylko że tak nie jest i właśnie owe emocje nie pozwalają ci tego dostrzec. Potem wychodzi to

    1.Zamieściłeś dwa filmiki na których widać że wygrywają gracze z VPIP 90%...i tobie sie wydaje że to o czyms świadczy. Jednak tak nie jest...To nie świadczy o niczym
    2."Taki gracz trafia wszystko"...to tez nie prawda
    3. Dostaje co drugą rękę premium hands... to już zupełny LOL



    To są nieprawdziwe stwierdzenia z jednego tylko posta... reszta postów jest podobnie usiana przeróżnymi dogmatami i dziwnymi wnioskami, czy spostrzeżeniami. One wychodzi w formie intelektualnej, ale są usłane emocjami które to nie pozwalają ci ocenić sytuacji... Poker jest grą swingową. Może masz po prostu swing, który przerodził sie juz w cos więcej. Może twoje wyniki sa juz bardzo mocno podlane swingiem. Tobie sie wydaje żegrasz tak jak zawsze/dobrze///ale może juz tak nie jest

    Jakie masz wyniki life time?

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Yup, the same here. Do tego gdy mam króle, to oni mają asy. A jeśli mają AK, to i tak im dochodzi.
    Zapomniałem jeszcze dodać, że jak mam seta, to nawet nikt nie cbetnie.

  6. #46
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Odpowiedz mi proszę na jedno drobne pytanie.

    Dlaczego Ciebie oszukują a np. mnie nie?
    A jakie grasz turnieje? Jaki limit ?

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    No tu jest chyba wszystko jasne. Nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji bo masz zerową świadomośc w jaki sposób tilt wpływa na twoją grę... a w zasadzie to co tutaj prezentujesz to jest jeden wielki tilt
    Ale na jakiej podstawie twierdzisz, ze nie potrafie podejmowac racjonalnych decyzjii? Widzisz jak gram, w ktorym miejscu widac, ze gram pod wplywem tiltu, bo wspomniales tylko o jednej sytuacji, gdzie faktycznie mozna bylo zagrac check/call, zamiast pushowac. Chodzi mi o gre, nie o to co pisze na chacie. Teoretycznie mozna tiltowac, wypisujac np rozne rzeczy na czacie, natomiast gra moze pozostawac niezmienna, czyz nie ?

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    To tak jakbys napisał "co z tego że jestem sfrustrowany swoimi wynikami, przecież potrafię ocenić wszystko obiektywnie"... I wydaje ci sie że masz racje, że soft jest rigged itd... Tylko że tak nie jest i właśnie owe emocje nie pozwalają ci tego dostrzec. Potem wychodzi to

    1.Zamieściłeś dwa filmiki na których widać że wygrywają gracze z VPIP 90%...i tobie sie wydaje że to o czyms świadczy. Jednak tak nie jest...To nie świadczy o niczym
    2."Taki gracz trafia wszystko"...to tez nie prawda
    3. Dostaje co drugą rękę premium hands... to już zupełny LOL
    Wlasnie te filmiki pokazaly, ze gracz, ktory gra bardzo slabo akurat trafia nieprawdopodobnie czesto mocne uklady, to nie jest nieprawda, ogladnij jeszcze raz skoro tego nie widzisz.



    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    To są nieprawdziwe stwierdzenia z jednego tylko posta... reszta postów jest podobnie usiana przeróżnymi dogmatami i dziwnymi wnioskami, czy spostrzeżeniami. One wychodzi w formie intelektualnej, ale są usłane emocjami które to nie pozwalają ci ocenić sytuacji... Poker jest grą swingową. Może masz po prostu swing, który przerodził sie juz w cos więcej. Może twoje wyniki sa juz bardzo mocno podlane swingiem. Tobie sie wydaje żegrasz tak jak zawsze/dobrze///ale może juz tak nie jest
    Zdaje sobie doskonale sprawe, ze poker jest gra swingowa, ale potrafie odroznic okres gorszych wynikow od jawnego oszukiwania. Niestety odebralo mi to calkowicie ochote do gry, dlatego zrobilem sobie dluzsza przerwe. Sprobowalem ponownie, ale nic sie nie zmienilo. Dziwi mnie tylko, jak taki wielki biznes jakim jest poker online i wszystkie pokerromy w dalszym ciagu funkcjonuja, jawnie oszukujac ludzi i bedac nieuczciwym wobec klientow. To jest dla mnie fenomen.

    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Jakie masz wyniki life time?
    Wystarczy wpisac moj nick np na sharkscopie.
    Ostatnio edytowane przez kiwa87 ; 29-07-2013 o 23:37

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    A jakie grasz turnieje? Jaki limit ?
    SnG 180man turbo $2.5 i $8.

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    SnG 180man turbo $2.5 i $8.
    Więc może spróbuj pograć 12 i 18tki 6-max regular 1,5$ i 3,5$. Ja grając mtt czy czasami 180man 4,50$ nie doświadczam tego co w tych wlasnie odmianach. Jakie masz wyniki? Ciekawym faktem jest natomiast, że dwóch gosci o nickach Spiran7 i mrpostman13, ktorzy graja wlasnie te turnieje osiagaja niesamowity wrecz regularny, liniowy profit. Ogladajac ich gre, sa w stanie wygrac kluczowego flipa na bubblu czy tez w koncowej fazie podwoic sie sprzedajac komus coolera. Mi sie to nie zdarza wogole !! I teraz pojawia sie pytanie: dlaczego np oni moga grac normalnie i wygrywac, a ja jestem oszukiwany i nie moge. Jesli ktos uwarza, ze to smieszne i prymitywne narzekania jakiegos nawiedzonego donka, to niech sprawdzi moj nick na pokerprolabs. Wiem, ze takie rankingi wyrocznia nie sa, ale jednak o czyms swiadcza.

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Moje wyniki możesz sprawdzić w wątku o moim kontrakcie (w dziale pokerstars). Czyli czekaj - na 180tkach nie oszukują? Tylko na mniejszych fieldach? Twoja teoria jest coraz ciekawsza.