Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 183
  1. #81
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    3
    Moim zdaniem temat do zamkniecia ,nigdy sie nie udowodni manipulowania softem online z prostej przyczyny aby zbadac czy algorytm losowosci jest ok trzeba by bylo miec probke od rozdania do nieskonczonosci co jest rzecza niemozliwa i o czym wie kazdy wlasciciel poker roomow na swiecie tylko nie przyszli mistrzowie swiata pokera online tacy jak Woland.Amerykanie dobrze wiec zrobili ze zakazali oficialnego robienia w balona swoich rodakow.Dla zrozumienia ogolnego:Jezeli ktos neguje wynik przy np stu zdarzeniach gdyz twierdzi ze potrzebny jest szerszy zakres np milion rozdan to jest w bledzie bo nawet miliard nie pozwoli na wykrycie anomali takich jak zmiana wartosci wygranych .W praktyce wiec wygladac to moze tak ze jestes swiadkiem zjawisk paranormalnych i zaczynasz czasem czuc sie jak Nostradamus .

  2. #82
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A ja nadal nie wiem, czemu mnie nie oszukują...

  3. #83
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Własnie udowadnianie rzeczy ISTNIEJACYCH takim jak ty, zamknietym na cokolwiek co podwazy uczcziwosc pokerroom'u. Skoro jestes na tyle leniwy, ze nie chce ci sie poswiecic 5 min na ogladniecie filmu, to rzeczy istniejacych nie zobaczysz. No ale tak, dlaczego mialbys to ogladac, przeciez ty jestes Pan Pokerzysta, a wszelkie teorie spiskowe sa fishy, wiec mogloby to zaburzyc hierarchie twoich pokerowych wartosci. To tak jakby rozmawiac z czlonkiem sekty o istnieniu Boga. Jakich by argumentów nie uzyc, i tak bedzie mial klapki na oczach.

  4. #84
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez arry1970 Zobacz posta
    bo nawet miliard nie pozwoli na wykrycie anomali takich jak zmiana wartosci wygranych
    A mimo to, jak widać, niektórzy potrafią te anomalie wykryć intuicyjnie na podstawie swojej próbki rzędu paru tysięcy rąk.

  5. #85
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A mimo to, jak widać, niektórzy potrafią te anomalie wykryć intuicyjnie na podstawie swojej próbki rzędu paru tysięcy rąk.
    Gdzie tam parę tysięcy. 5 minut filmiku wystarczy.

  6. #86
    Kółko wzajemnej adoracji, specjalizujace się w prymitywnym cwaniactwie i dodawaniu zenujacych animacji, na tym wasza kreatywnosc sie niestety konczy. Najsubtelniejsza ocena waszej aktywnosci - ograniczenie. Nalezaloby jeszcze zadac pytanie, ktory z was jest odpowiedzialny za kupowanie wazeliny.

  7. #87
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    I nadal nie wiem, czemu mnie nie oszukują... Nie potraficie tego, mędrcy, wyjaśnić?

  8. #88
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Kółko wzajemnej adoracji.
    Mamy nawet nazwę. "Ludzie z mózgami"

  9. #89
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Mamy nawet nazwę. "Ludzie z mózgami"
    Yhym, widać tego przykłady powyżej

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A ja nadal nie wiem, czemu mnie nie oszukują...
    Spróbuj pograć 12tki i 18tki 6-max, pokazesz wyniki i powiesz czy Cie oszukuja czy tez nie. A moze po prostu soft rozpoznaje Cie jako donka, nie wiem. A tak by the way pod jakim grasz nickiem?

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Spróbuj pograć 12tki i 18tki 6-max, pokazesz wyniki i powiesz czy Cie oszukuja czy tez nie. A moze po prostu soft rozpoznaje Cie jako donka, nie wiem. A tak by the way pod jakim grasz nickiem?
    Po jaką cholerę mam grać odmiany, których grać nie umiem?? Umiem, jako tako, grać 180tki, więc je gram. I nikt mnie nie oszukuje.

    WolandPL. Już Ci mówiłem, że możesz moje postępy śledzić w wątku o moim kontrakcie. Ale widzisz "nawet się nie pofatygowałeś" :P