Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 183
  1. #71
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie pofatygowałem się. Nie możesz zrozumieć, że próbka wielkości 100 rozdań, bądź jednej sesji, nie ma żadnego znaczenia? Że jakiekolwiek analizy statystyczne możemy zacząć robić na powiedzmy 100 tysiącach elementów? Grasz sity i nie wiesz, że można zagrać perfekcyjnie kilkaset i nie być ani razu ITM?

    Jeśli chcesz ze mną podyskutować merytorycznie, to tylko i wyłącznie po opublikowaniu całej bazy Twoich rozdań. Oczywiście sensownie dużej.

  2. #72
    No to widzisz. Ogladnij te dwa filmiki, w opisie sa linki to poszczególnych rąk, zajmie Ci to raptem 5 min. Nie wklejam pojedynczych rozdan, bo to bylaby kpina, bad beat jak bad beat, zdarza sie. Dlatego wklejam cale sesje, zeby miec obraz tego co sie dzieje i jaka jest tendencja. Jesli mowimy, tak jak to mialo wczesniej miejsce o sytuacjach np AA vs random na probce 100 rozdan, to jak najbardziej odchylenie na tej probce wynoszace 10 % na niekorzysc AA jest odchyleniem OGROMNYM, ANORMALNYM!!! Napisz sobie program, albo wyloz karty na zywo. Nie trzeba tutaj probki 100 tys. rozdan, nie rozsmieszaj mnie. Grac perfekcyjnie sity o fieldach 12 i 18os. na mikro stawkach, gdzie roi sie od donków i po kilkuset turniejach nie byc ITM ani raz? Prawdopodobienstwo zaistnienia takiej sytuacji = 0,00000........... Fieldy 12, 18 os. !!! Nie 180 !!

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    OK. Oszukują Cię. Wyrazy współczucia. Do widzenia.

  4. #74
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868

  5. #75
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Na forum jestes czwarty rok, wiec conieco o pokerze musisz wiedziec a ty go jeszcze bronisz wyjezdzajac mi od gwiazdorów
    Wyznacznikiem wiedzy i umiejętności pokerowych jest staż na forum internetowym? Brawo, gratuluje. Jestes moim prawdziwym bohaterem

  6. #76
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Kiwa, masz jeden z tych downswingów od których się wszystkiego odechciewa, włączają się najbardziej paranoiczne scenariusze w głowie a nowe klawiatury trzeba zamawiać w hurtowni. Znam to z autopsji, sam grając w Omahę nie mogę się nigdy oprzeć wrażeniu, że mnie kantują na każdym kroku (chociażby ostatnio jak w 4betowanej puli pushowałem z asami na "bezpiecznym" flopie 77X rainbow, to i tak "wiedziałem", że gość trafił tę siódemkę - no i voila, pokazał jakieś TT75ds). Rady niestety na to nie mam (a bardzo chciałbym), poza jedną: zrób sobie porządną przerwę od pokera.

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    I polecam czas przeznaczać na edukację pokerową, a nie udowadnianie rzeczy nieistniejących.

  8. #78
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    3
    kiwa87 raczej Ameryki nie odkryles ze poker online malo ma wspolnego z prawdziwym pokerem i nie sluchaj Wolandopodobnych bredni

  9. #79
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Wam Panowie naprawde musi sie nudzic

  10. #80
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    I polecam czas przeznaczać na edukację pokerową, a nie udowadnianie rzeczy nieistniejących.
    Własnie udowadnianie rzeczy ISTNIEJACYCH takim jak ty, zamknietym na cokolwiek co podwazy uczcziwosc pokerroom'u. Skoro jestes na tyle leniwy, ze nie chce ci sie poswiecic 5 min na ogladniecie filmu, to rzeczy istniejacych nie zobaczysz. No ale tak, dlaczego mialbys to ogladac, przeciez ty jestes Pan Pokerzysta, a wszelkie teorie spiskowe sa fishy, wiec mogloby to zaburzyc hierarchie twoich pokerowych wartosci. To tak jakby rozmawiac z czlonkiem sekty o istnieniu Boga. Jakich by argumentów nie uzyc, i tak bedzie mial klapki na oczach.
    Ostatnio edytowane przez kiwa87 ; 04-08-2013 o 02:51