Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 183
  1. #31
    Czy moglby ktos odniesc sie do filmow i mojego wykresu ev ?

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Ciekawi mnie tylko dlaczego prowokacja Bilson?
    Bo jestes regularnie wygrywajacym graczem

  3. #33
    No wiec chyba nie mam powodu, zeby nie majac pewnosci snuc jakies teorie spiskowe, nie wiedziec po co i dlaczego... Niestety w tej chwili mimo, ze doswiadczenie rosnie, umiejetnosci pewnie tez, nie sposob mi na sitach osiagnac profit. A chyba turnieje non turbo 12 i 18 osobowe duza wariancja sie nie odznaczaja..

  4. #34
    Czyli nikt sie nie wypowie rzeczowo na ten temat ? Moglby sie ktos chociaz odniesc do wykresu ev ??
    Ostatnio edytowane przez kiwa87 ; 03-07-2013 o 20:22

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Czyli nikt sie nie wypowie rzeczowo na ten temat ? Moglby sie ktos chociaz odniesc do wykresu ev ??
    This:
    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...tml#post424855

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja gram z samymi superuserami. Jak mam AA wszyscy foldują, a gdy otwieram jakieś śmieci, non-stop dostaję 3bety.

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ja gram z samymi superuserami. Jak mam AA wszyscy foldują, a gdy otwieram jakieś śmieci, non-stop dostaję 3bety.
    Yup, the same here. Do tego gdy mam króle, to oni mają asy. A jeśli mają AK, to i tak im dochodzi.

  8. #38
    No coz, żenada...

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Obejrzałem te twoje filmiki i dziwie sie że w ogóle je pokazałeś... Moim zdaniem to ty masz poważny problem z procesem myślenia. Bo jeśli pokazujesz filmik na którym na flopie 3s8d9d grasz check call(turn flop) z 56 of to to jest dno i to świadczy o tym że ty czegoś głęboko nie rozumiesz. Ja bym sie wstydził coś takiego pokazywać i jeszcze reklamować jako dowód na oszustwo softu...Wcześniej grasz z QQ na boardzie z drawem dostajesz akcje check/call. Na turnie spada 3 karta do koloru i na lead wsuwasz all-in nie mając szans na kolor... To gdzie tu jest miejsce na rigged soft, bo ja nie rozumiem. Wsuwasz all-in chyba z utg z 44 i dostajesz call od AA i soft jest rigged?.... Nie bardzo rozumiem jak soft miałby cię zakwalifikować jako gracza regulernego czy dobrego po takich akcjach. Czym ty niby sie odróżniasz od tych graczy rekreacyjnych?...tym bardziej że to turki 1,5 $... Do tego te komentarze na czacie. To już jest LOL. Czy ty zauważyłeś że cały czas piszesz co ktoś ma i nie masz racji?

  10. #40
    Dziękuje, że przynajmniej ktos rzeczowo odniosl sie do moich postow. Tylko teraz tak, jezeli juz mowimy o poprawnosci zagran, to check call z 56off to byl albo miisclick, albo pomyslalem, ze skoro donki caly czas trafiaja gut-shoty to i ja sprobuje, mozliwe, ze bylem tak ztiltowany, przyznam, nie pamietam. All-in z 44 nie byl z utg a z hijack'a i chyba nie powiesz mi, ze byl to blad siedzac na 8 BB ?? Natomiast zagranie z QQ oczywiscie, ze z logika niewiele mialo wspolnego, poprawne nie bylo, lecz nie w tym rzecz. Wiedzialem, ze gosc trafil kolor, i na potrzeby tego nagrania chcialem doprowadzic do showdownu. Bo jak czesto w dwuosobowej puli trafimy na przeciwnika, ktory drawuje na flopie do koloru i trafia go na turn? W 10,9% przypadkow. A jak czesto dobierze do tego koloru na turn? 17,5 %? A więc zdarzy sie to dosyc rzadko, natomiast w przypadku gry tych turkow na PS zdarza sie to zdecydowanie zbyt czesto, i o to mi chodzi. To jest jedno rozdanie wyciagniete gdzies z kontekstu, ale takie trafianie straight'ow badz flush'ow podkreslam w dwuosobowych pulach jest nagminne, mijajace sie z rzeczywistym prawdopodobienstwem. A co do tekstow na czacie to pisze dokladnie o tym co pozniej ma miejsce, widac od razu jaka jest tendencja i kto bedzie trafial najmocniejsze uklady i to sie sprawdza, najslabszy zawodnik przy stole wygrywa turniej, trafiajac praktycznie wszystko. I to jest moim zdaniem potwierdzenie tego, ze soft jest rigged i pomaga slabszym graczom.