Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 183
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Ale chyba tylko w grze na zywo...
    Nie, live poker też jest rigged.

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Oj chyba wymiękł spiskowiec

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Historia mojego kontraktu ostatnio potoczyła się idealnie jak historia spiskowca. Szło dobrze, a potem zacząłem wszystko przegrywać. Tylko że zamiast snuć durne teorie, wystarczy dalej grać swoje.
    http://forum.pokerzysta.pl/pokerstar...tml#post424471

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    To byla jakas prowokacja, sprawdz sobie jego nicka na sharku

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868


    bo poker to tylko fart

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    To jest, kurwa, fart.

  7. #27
    Witam ponownie, korzystajac z porady sciagnalem probna wresje HM2 i dosc intensywnie spedzilem ten miesiac na Starsach dokonujac ciekawych obserwacji. Ciekawi mnie tylko dlaczego prowokacja Bilson?

  8. #28
    Otóż tak Panowie. Korzystalem 30 dni z HM2. Nie wklejam nawet screena z zakladki races, poniewaz... wg tego co pokazuje hm wszystko jest ok, wygrywam tyle rak ile powinienem. Jednak bo blizszym przyjrzeniu sie sprawie pojawiaja sie pewne watpliwosci. Otoz wygrywam zdecydowanie wiecej all inow niz powienienem w przypadku gdy stackuje sie za 5 lub mniej BB. Scenariusz typu: przygrywam z lepsza reka 30 BB, po czym podwajam sie dwa razy nawet z gorszymi rekami, po to, zeby zaraz oddac stacka znowu z lepsza reka. To jest standardowy scenariusz. Druga kwestia jest liczba coolerow, trafialnosc flopow. Soft jest ewidentnie ustawiony pod to, zeby gracze rekreacyjni mogli sobie rozkosznie pograc, tzn trafiaja niemal kazdego flopa dodrawywuja do wszystkiego. I CHODZI MI TUTAJ TYLKO I WYLACZNIE O TURNIEJE SIT&GO. CASHOWEK NIE GRYWAM, W MTT WSZYSTKO WYDAJE SIE BYC JAK NAJBARDZIEJ OK, TRZY BAD BEATY W POZNEJ FAZIE TURNIEJU MOGA BY FRUSTRUJACE, ALE TO SIE ZDARZA, NIE MA PROBLEMU. Natomiast to co sie dzieje w sitach jest wrecz niewyobrazalne. Przeciez zamiast sie tutaj produkowac, wolalbym sobie spokojnie grac i budowac rolla. Ale po prostu krew mnie zalewa jak widze, ze ktos mnie jawnie, bezczelnie OSZUKUJE !!! Jezeli jest sie w stanie przewidziec jakie karty spadna na stol, to cos jest nie tak!! Ja wiem, ze na 4os stole siedzac z AJ na SB na 10 BB, wsune i sprawdzi mnie lepszy as!! To jest notoryczne !! Niestety hm tego nie pokaze, ale jest to ewidentnie ustawione pod katem wyrzucenia z turnieju w tym przypadku mnie, a pomocy fishom.

    Wklejam za to screnna z all in ev.

    z tego roku.jpg

    Widac, ze jestem ok 15 % w plecy. Natomiast, jezeli odejmiemy skoki zwiazane z MTT, czyli trzy wygrane ( MTT stanowia niewielki procent turniejow na tym wykresie) okaze sie, ze jestem ok 25 % w plecy wzgledem ev. Swoja droga moglby mi ktos wytlumaczyc jak w przypadku turniejow liczone jest ev?

    Wklejam trzy filmy z sesji, nie z dlugiego okresu czasu, a z jednego dnia. W opisach sa linki do kluczowych momentow, ogladniecie tego nie zajmie wiele czasu, a jezeli to nie jest dowod tego, ze soft jest rigged, to sie poddaje. Kazda sesja wyglada tak jak te. EWIDENTNIE WIDAC JAKA JEST TENDENCJA I MOZNA Z LATWOSCIA PRZEWIDYWAC CO SIE WYDARZY !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=04sJG4cDlOI

    https://www.youtube.com/watch?v=c0KTIznDZFs

    https://www.youtube.com/watch?v=B2y217zurOU.

    Wydaje mi sie, ze ogladajac to kazdy dostrzeze cos DZIWNEGO.
    Ostatnio edytowane przez kiwa87 ; 17-06-2013 o 00:47

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kiwa87 Zobacz posta
    Nie wklejam nawet screena z zakladki races, poniewaz... wg tego co pokazuje hm wszystko jest ok, wygrywam tyle rak ile powinienem.
    (...)
    Kazda sesja wyglada tak jak te. EWIDENTNIE WIDAC JAKA JEST TENDENCJA I MOZNA Z LATWOSCIA PRZEWIDYWAC CO SIE WYDARZY !!!
    Mhm.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Dla mnie to soft moze byc riggged poki jestem do przodu A tak całkiem poważnie to grajac zoomy takich "prawidłowości" widać mnóstwo bo...rąk jest dużo. Wiele też zależy od podejścia, chcialbym miec w sobie tyle...silnej woli zeby zagrac jeden miesiac grajac TYLKO pewne spoty(według mnie to sety-all in po "przyjaznym" flopie,AA KK-all in pre all the time) i zobaczyc jaki bylby tego efekt.