Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 87
  1. #71
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Teraz tak prosze wlaczyc Poker Stars gra limit 7stud 0,25/0,5$ gosc o nicku Xiao888 (CHINCZYK) jakos tak teraz nie gra a dokladnie nie pamietam calosci , gosc wchodzi z 3$ chyba na 8 stolow zawsze po jakims czasie na kazdym ze stolow ma od 20 do 50$ nie mowie , ze to bot bo nie wiem moze widzi karty innych ? Nie wiem ,ale zawsze codziennie jest na duzym plusie, nie przegrywa w ogole a to jest bardzo podejrzane w tej grze cos jest na rzeczy, mozna popatrzec jak gra nick i platforma podana gra czesto rano lub przed poludniem. Ktos ma czas to popatrzy jakies opinie mile widziane jestem bardzo ciekaw jak on to robi nie sadze zeby wszystko bylo fair

  2. #72
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Przekonałeś mnie. Skoro po kilku latach botowania operujesz kwotami rzędu $250, to jest niezbity dowód na to, że boty miażdżą...
    sluchaj moge na roomie miec stala kwote powiedzmy 50$ a wyplacac codziennie drugie 50$ co powiesz na taka ewentualnosc?

  3. #73
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    bot sie nie zmeczy, nie na pije , nie ma gorszych chwil on gra swoje non stop gra to co ma napisane takze nie wazne kto siedzi na stole i jak gra, nie gra HU nie gra gdy jest mniej niz np 6sciu etc

    moze wejsc ze short stackiem i jak bedzie mial drugie tyle to sit out i nastepny stol z automatu wszystko zalezy od ciebie jak sobie poustawiasz

    mozemy posiadac takze 4 rozne profile do NL i grac na zmiane zeby nie bylo ciagle to samo mozliwosci jest wiele
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 20-06-2013 o 23:02

  4. #74
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jaki winrate ma Twój bot i na jakich stawkach?

  5. #75
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    sluchaj moge na roomie miec stala kwote powiedzmy 50$ a wyplacac codziennie drugie 50$ co powiesz na taka ewentualnosc?
    Powiem, że po kilku latach grania botem, który jest w stanie wygrywać, nie operowałbyś wypłatami rzędu $50. Nie rozśmieszaj mnie.

  6. #76
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    bot raczej nie bedzie mial dobrego winrate'u, zwlaszcza na shorcie.
    zalozmy baaardzo optymistycznie 0,3 bb / 100, puszczasz go na 4 stoly nl50 (zalozmy 4x70 h/hr) i mamy .3*2.8*.5= 42 centy na godzine, jaby gral cala dobe i cie nigdy nie zlapali to mysle ze spokojnie zarobi na amortyzacje sprzetu i rachunki za prad i internet

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    jaby gral cala dobe i cie nigdy nie zlapali
    Co oczywiście wyklucza samo siebie

  8. #78
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    po co gdybac, kalkulowac kazdy moze zobaczyc bota w akcji , jak gra etc na zywo bez sciemy, opisalem wczesniej jak

  9. #79
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Co oczywiście wyklucza samo siebie
    nie wyklucza , nie bierzesz roznych opcji pod uwage takich jak gra na kilku kontach, gra na dwoch/trzech roznych roomach

    rozwaz wszystko nie pisz na pale , umysl scisly ?! ehhhh

  10. #80
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    , jaby gral cala dobe i cie nigdy nie zlapali to mysle ze spokojnie zarobi na amortyzacje sprzetu i rachunki za prad i internet
    koszty

    Netbook ile pobiera pradu ?

    net

    Aero2 jaki koszt ?

    amortyzacja sprzetu

    ciezko powiedziec np taki Otake Tv nie zepsul sie ani razu od ponad 30 lat!