Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Hej!
    Mam dość nietypowy problem i pomyślałam, że kto inny jak nie pokerzyści mogliby jakoś pomóc.
    Pewnie wielu z was ma dziewczynę/narzeczoną/żonę która nie bardzo podziela waszą pasję i nie czujecie z jej strony żadnego wsparcia. Mój chłopak gra w pokera, wiem, że nie jest to tylko hobby i wiąże z tym duże plany, ale wiem tez że z mojej strony jest wciąż krytykowany. Chciałabym go jakoś wesprzeć tylko nie bardzo mi to wychodzi...nie wiek jak. Jakiego wsparcia oczekujecie od dziewczyny pokerzysty? Co mogę zrobić i czego wy byście oczekiwali w takiej sytuacji?
    Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi
    Pozdro!

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Przestań brynczeć.

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    "jest to tylko hobby i wiąże z tym duże plany" - na twoim miejscu postarałbym się dowiedzieć czy jest graczem wygrywającym. osób planujących być zawodowymi pokerzystami jest sporo. takich, którym się udało - mało.
    poproś go, żeby wytłumaczył ci zasady gry. zainteresuj się w co gra. możesz kupić mu w prezencie jakąś książkę o pokerze (mnóstwo jest po angielsku, kilka też po polsku). możesz poprosić go, żeby pokazał ci jak gra w pokera. po jakimś czasie możesz poprosić go, żeby pomógł ci założyć twoje własne konto pokerowe i przelał ci 10 czy 20$, żebyś sobie trochę pograła.
    ja moją kobietę zainteresowałem pokerem i nauczyłem rąk startowych i radzi sobie we freerollach i raz, dwa razy w miesiącu pogra sobie z 2-3 godziny w pokera na komórce i jest zadowolona.
    no i najważniejsze - komórkę (dobrej klasy smartfon), kupiłem jej w prezencie, mówiąc, że to z tego co wygrałem w pokera. nie chcę tu powiedzieć, że to ją do pokera przekonało, bo przekonana była wcześniej, ale myślę, że nie zaszkodziło

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    Przestań brynczeć.
    Co to znaczy? W którym miejscu to "brynczenie" sie objawia?

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tbh: musisz miec ochote pomiedzy sesjami

    EDIT:
    brynczenie powsz [marudzenie, zrzędzenie]: A oni byli znerwowani, bo rychtyk mieli agzamina i takie bręczenie ich męczyło, a spokój do wiedzy mieć muszą. Już móm dosyć tegu twojygu brynczynio! Zasłysz.
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 08-05-2013 o 12:47

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    Przestań brynczeć.
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    brynczenie powsz [marudzenie, zrzędzenie]: A oni byli znerwowani, bo rychtyk mieli agzamina i takie bręczenie ich męczyło, a spokój do wiedzy mieć muszą. Już móm dosyć tegu twojygu brynczynio! Zasłysz.
    Guys, English only at the table, no Russian.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Ja gdybym miał dziewczynę i wiązał duże plany z pokerem to bym oczekiwał, żeby jak najczęściej obchodziła ze mną święto przypadające 14 kwietnia, czyli dzień steka i loda.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    4
    pozwól grać