Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Poniewaz po raz kolejny przeczytalem kilka komentarzy na planecie i ponownie niezle mnie one rozbawily dlatego postanowilem sie podzielic .

    Komentarze do artykulu autarkisa pt. "O zachowaniu sie ..."

    1. "O ZACHOWANIU SIE PRZY ZIELONYM STOLE" wydrukowalem i powiesilem w kiblu, w razie gdyby mi zabraklo papieru.
    2. Ja chcialem sie zapytac czy podczas partji pokera mozna sobie pierdnac ?? - jest to bardzo powazne pytanie, poniewaz zdazylo mi sie pare razy ze mnie wyrzycono z gry za to ze puscilem sobie malego pierda?? - prosze pomozcie !!

    Szczegolnie ten pierwszy mnie rozmieszyl jak wyobrazam sobie mine autora artykulu ;P po przeczytaniu tego komentarza ;P

    Z ciekawostek Marian mi opowiedzial z jakich stron ludzie wchodza na planete , otoz uzywaja do tego wyszukiwarki google i hasel :
    szukam sex ełk, jak zrobic minete czy głos pierda

    Co wy na to? Moze macie jakies inne ciekawostki?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Przypomniało mi się jak po 24 godz. gry w pokera wracając do chaty, zahaczyłem o kiosk w celu nabycia papierosów. Podchodzę do okienka, kładę kasę i mowię "Za sześć złotych" tępo patrząc na kioskarza. Niestety gościu mnie nie sprawdził i musiałem powiedzieć, że chodzi mi o fajki.