Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: blokada konta

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    5
    Witam, grałem sobie ze znajomym tylko we dwóch. Chodziło o to żeby zgrać kasę z jego konta na moje. Gralismy sobie ze dwie godziny az wygałem. Gdy dzis zlecilem wyplatę bah zablokował mi konto za tzw podawnia żetonów. Czy jest możliwość i argumenty aby mi je odblokowali. Czy można im napisac ze grałem sobie ze znajomym

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    2 godz graliscie? to ile tego bylo? Troche rake zaplaciliscie.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    5
    dwie godziny to moze przesadzilem, ale dobrą godziną, bylo tego kilka tys. Powiem szczeze chodzilo o to aby to zgrac, tylko teraz jak to odblokowac.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cóż, dobrze, że zareagowali. Trzeba było nie kantować.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    5
    a co to za kantowanie, kumpel nie chcial czekac na kase to sie dogdalismy ze mi zgra a ja mu przeleję kase z konta. Nikogo nie oszukalismy tylko rogrywka we dwoch. Mówiąc szczeze w pokera nie gram zbytnio tylko okazyjnie i bylo to przy okazji. Wiec jaki problem oni maja biarąc pod uwagę zę jeszcze swoje skasowali za rozgrywkę na ich stole. Chyba mam prawo jak chce sobie zagrac z kolegą.

    tylko teraz nie wiem czy im tak pisać że chcielismy sobie pograc

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie ma się o co kłócić - z całą pewnością Wasze "takie sobie granie" jest opisane w regulaminie jako zakazane.

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Nie chce Ci zle doradzic.
    Jezeli graliscie tylko miedzy soba, to chyba nie powinno byc problemu jak napiszesz im prawde. Moze zarzadaja jakis skanow dowodu twojego i kolegi. Najwyzej przeleja pieniadze na jego konto z powrotem(tak mysle bo przeciez pieniadze nie zgina). Jaki to room?

    ps nigdy nie bylem w takiej sytucji wiec nie mam pojecia jak zareaguja

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    5
    ale teraz pytanie jest czy warto do nich pisac ze ja i kumpel chcielismy sobie pograc od tak. A wy za tzw przyjacielskiego pokerka na odleglosc blokujecie konto. Jak wy byscie probowali odzyskac kasę?
    gralismy w bahu

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    To co innego chcesz napisac?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie sciemniaj. Najpierw napisałeś, że świadomie chcieliście przenieść tę kasę z jego konta na Twoje. A teraz gadasz, że takie sobie przyjacielskie granie.