Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Witam. Chciałbym zorganizować pewną grupę wsparcia...bo to chyba lepsze określenie. Chodzi o założenie kanału na skype, czy czymkolwiek na którym można by wspólnie w dość stabilnym nie wielkim gronie pogadać, skonsultować pewne kwestie. Chodzi o graczy cash,którzy chcieliby coś poprawić, lub może dojść do jakichś konkretnych stawek...Ja sam obecnie staram sie odbudować rola z poziomu nl10. Kiedyś grałem wyżej i ogarniałem dośc dobrze, ale jak wszyscy wiemy gra sie zmienia i gdzies zgubiłem ten wewnetrzny kompas...generalnie chciałbym dobrze grać i ogarniać i iśc w górę jeśli chodzi o stawki.

    Chodzi o graczy cashowych i mam nadzieje, że znajdzie sie ktoś kto gra z sukcesami chociaż na nl50, lub ktos kto ma doświadczenie z jakimiś szkoleniami itd... jakby co prosze pisac na priv i reste ew. bedziemy dogadywac na bierząco

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Świetny pomysł! Z doświadczenia wiem, że to daje BARDZO wiele. Proponuję też założyć sobie forum (są darmowe, zamknięte dla ogółu).

    Powodzenia!

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No właśnie na to licze, że da bardzo wiele...mam nadzieje, że znajdzie sie choć jedna osoba na t6roche wyższym poziomie niz reszta, żeby wyznaczać jakis poziom i także mobilizować. Na razie za bardzo lawiny chętnych nie widać

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Po ilości postów na forum widać, że o /ogarniętych/ chętnych łatwo nie będzie. Ja z chęcią przyłączyłbym się ale do podobnej akcji MTT.
    GL!

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    napisałem na wszystkich forach...a czas mnie jakos nie goni

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja bym się pisał, ale niestety nie jako ten "ogarnięty"

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    podeslijcie mi na priv id skype, dodam Was do grupy w ktorej jest kilkanascie osob grajacych nl50+. pozdr,

    mkiller

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tylko w takim razie czy będą chcieli kogoś, kto gra NL10?

    I czym konkretnie się ta grupa zajmuje?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 21-04-2013 o 11:28

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ja bym sie pisal, gralem kilka lat FR nl25-nl50 a teraz sie przestawiam na SH

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ktoś planuje stworzyć jakąś grupę czy nic z tego?