Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Moim zdaniem BARDZO musimy zawęzić zakres calla z SB, bo co zrobisz z tym 66 jak Ci BB pushnie?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Ja tutaj z SB raczej nie calluję, tylko pushuję. Chyba zwiększamy sobie tym trochę FE + wyrzuci jakieś tam ręce, które by spushował po naszym callu? Z drugiej strony jeżeli callujemy tu bardzo wąsko to specjalnie nie boimy się jego pusha.
    Zakres na BB może być?
    Na SB coś w stylu 99+, AJ+? Czy jeszcze bardziej?

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja się sam waham co do rak typu A2. Bardzo, ale to super-bardzo nie lubię sprawdzać z takimi rękoma. Albo jesteś lekko z przodu, albo bardzo w dupie, a push jest jednak za 9BB, nie za 4. Na rega bym sprawdzał z każdym asem, ale randoma chyba jednak nie. A już na 100% nie pushowałbym z A2 z SB mając jeszcze równy stack za sobą.

    Aczkolwiek im dłużej patrzę na Wizarda tym bardziej przekonuje mnie, że chipEV to to jest jednak fold.

    Myślę, że w tej sytuacji mogłaby zaważyć na mojej decyzji dynamika stołu. Jeśli mamy szansę coś wrzucić first-in w najbliższym czasie, to ok, ale jeśli stół jest bardzo aktywny, to otrzymanie szansy na wrzucenie jako pierwszym gdy 2 przeciwników się wcześniej złożyło to błogosławieństwo i wtedy uważam, że musimy pchać. Jeśli stół jest w miarę spokojny, to możemy foldnąć.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Ja nie wierzę, że na unka/a na pewno nie na rega/ można tu foldnąć asa. Pytałem wczoraj rega mtt co by tu callował, z sb izlowoałby każdego asa, k9+, każdego króla suited, konektory itd.

    A te 95 też by puszował