Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    2
    witam
    mam maly problem z ftp i poprostu chce wstawic tutaj historie mojej korespondecji z nimi bez danych
    prosze o komentarze

    wszystko zaczelo sie gdy poprosilem o :
    witam
    jakis czas temu prosilem o usuniecie mojej karty z platosci
    jeszcze raz chcialbym poprosic o to ale chcialbym by bylo to tak zrobione jak na poker stars ze nigdy juz nie bede mogl dokonac wpaty ta karta.
    zycze milego dnia


    Dziękujemy za kontakt z Full Tilt Poker .

    Zanim będziemy mogli zająć się Twoją prośbą o usunięcie danych kart kredytowej z listy dostępnych opcji płatności, wymagane jest przesłanie dodatkowych informacji.

    Prosimy o dostarczenie 4 ostatnich cyfr wspomnianej karty. Po otrzymaniu tej informacji będziemy mogli usunąć tę opcję z Twojego konta.

    Doceniamy Twoją współpracę w tej sprawie. W razie dalszych pytań, zapraszamy do ponownego kontaktu.

    Pozdrawiam



    Witam

    Tak jak pisalem wczesniej prosze o zablokowanie mozliwosci depoztu katą ktorej 4 ostatnie cyfry to ****
    dokladnie nie wyjasnilem .......nie chce tylko usuniecia tej karty chce takze by zablokowano mozliwosc depozytu ta karta
    Bede robil depozyty wylacznie metoda ukash.
    chcialbym takze dowiedziec sie czy istnieje mozliwosc blokady konta skrill ktorego adres email to *************
    Bede bardzo wdzieczny za pomoc
    Jeszcze raz przypominam ze chodzi mi o blokade tej opcji wplaty a nie tylko usuniecie




    Dziękujemy za kontakt.

    Twoja wiadomość została przekazana do naszego Działu Bezpieczeństwa w celu rozpatrzenia i podjęcia dalszych działań.

    Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która nadejdzie tak szybko jak tylko będzie to możliwe.





    witam
    chcialbym dowiedziec sie jak wyglada moja sprawa poniewaz minelo juz 5 dni i nie dostalem odpowiedzi.......





    Dziękujemy za wiadomość.

    Zgodnie z prośbą usunęliśmy Twoje konto VISA kończące się na ***** z listy dostępnych opcji wpłat w programie Full Tilt Poker.

    Jeżeli chcesz użyć tego konta ponownie w przyszłości, prosimy o dokonanie wpłaty w Kasjerze Full Tilt Poker i wpisanie danych procesora płatniczego, tak jak przy dokonywaniu wpłaty nową metodą płatniczą.

    Prosimy również o wyjaśnienie dotyczące blokady konta Skrill, gdyż nie ma go na Twoim koncie gracza.

    W przypadku dalszych pytań prosimy o ponowny kontakt.






    jak pisalem wczesniej......chce zablokowac ta opcje wplaty calkowicie a nie usunac. Jesli cos w tym jest niezrozumiale to prosze o ponowny kontakt
    wplaty jeynie bede dokonywal metoda ukash a ewentualnej wyplaty przelewem bankowym






    Dziękujemy za wiadomość.

    Jak już wspominaliśmy wcześniej, Twoja karta VISA została usunięta/zablokowane, więc nie będziesz z niej mógł korzystać przy dokonywaniu wpłat i wypłat.


    W przypadku dalszych pytań prosimy o ponowny kontakt.








    witam
    ostatnia wiadomosc od panstwa brzmiala "Jak już wspominaliśmy wcześniej, Twoja karta VISA została usunięta/zablokowane, więc nie będziesz z niej mógł korzystać przy dokonywaniu wpłat i wypłat. "
    chcialbym pozlozyc nacisk na slowo zablokowana
    Po nieudanych kilku zagraniach stracilem troche $$$$ i postanowilem sprawdzic czy naprawde nr mojej karty zostal zablokowany
    A wiec jak panstwo moga sprawdzic dokonalem kilku depozytow,wiec teraz chcialbym zapytac dlaczego panstwo pisza cos innego a jes zrobione inaczej? Pisalem ze jesli cos jest niezrozumialem prosze o kontakt. Proslilem o bokade depozytow ta karta i nie wiem jak bardziej moge wyslowic sie by zostalo to zrozumiane.To ze zrobilem depozyty moge miec pretensje tylko do siebie, ale ze panstwo mi pozwoliliscie na to piszac najpierw cos innego?
    Wiec krotko i na temat chcialbym dowiedziec sie czy zrobicie cos z tym czy jedynym wyjsciem jest usuniecie mego konta i opisanie tego na forum by inni urzytkownicy wiedzieli jak sytuacja wyglada.
    Bardzo prosilbym o wyjasnienie tego mi




    NO I WISIENKA NA TORCIE


    Dziękujemy za wiadomość.

    Rozumiemy, że gra może być chwilami frustrująca, ale pamiętaj, że kontaktując się z PokerStars wysyłasz wiadomość, która jest czytana przez pracowników Full Tilt Poker, którzy są ludźmi takimi jak Ty. Nie pozwolimy na ich obrażanie.

    Informujemy, że pomożemy Ci, jeśli zwrócisz się do nas w kulturalny i grzeczny sposób, nie używając wulgarnego słownictwa.



    Witam
    Naprawde po ostatniej wiadomosci nie wiem teraz co mam napisac i jak poprosic szanownych pracownikow full tilt poker o ZABLOKOWANIE platnoscia karta visa.Prosilem juz o to kilka razy ale najwyrazniej chyba nie pisze klarownie lub nie wiem co jest nie tak z moim sposobem wyrazania sie.
    Z przykroscia stwierdzilem ze pracownicy full tilt poker napisali iz ZABLOKOWALI depozyt karta visa o 4 ostatnich cyfrach **** wiec nie wiem dlaczego jednak dokonalem depozytow.
    Nie rozumiem zdania ze kontaktuje sie z Pokerstars,chyba wiadomosci wysylam na maila ftp wiec chyba wysylam maila do dobrej firmy.Wiem ze jestescie panstwo wlasnoscia jednej firmy ale panstwa prywatna polityka mnie nie interesuje. Nadnienilem raz nazwe firmy pokerstars poniewaz tam poprosilem takze o zablokowanie tej opcji depozytow i nie bylo zadnego problemu wiech chcialem tylko zobrazowac sytuacje.
    Pracownicy full tilt poker (lub pokerstars) stwierdzili iz jestem wulgarny .......moze mam jakies inne pojecie na wemat kultury a wiec bardzo prosze o wskazanie mi moich wulagryzmow co mi pomoze w przyszlosci pracowac na soba i bym czegos takiego wiecej nie powtorzyl.Uwazam ze osoba pracuja przy finansach danej firmy powinna zrobic to o co klient prosi wkoncu prowadza panstwo interes uslugowy i powinniscie dbac o satysfakcje klientow.
    Co innegi jest ironia i sarkazm ktorego to szanowni pracownicy full tilt poker zaczeli pierwsi uzywac piszac ze zablokowali dana metode depozytu,a to ze wytknalem bledy pracownikow i brak profesjonalizmu to napewno nie wulgaryzm lub brak kultury








    nie no lepsze
    dostalem wiadomosc

    Dziękujemy za wiadomość.

    Twoja wiadomość w sprawie zwiększenia limitów depozytowych została przekazana do naszego Działu Bezpieczeństwa.

    Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która nadejdzie tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

    W przypadku dalszych pytań prosimy o ponowny kontakt.


    Pozdrawiam

    *****
    Obsługa Klienta Full Tilt Poker


    > __________________________________________________ _____
    > From: *********
    > Sent: 07/13/13 11:22:28
    > To: "support@fulltiltpoker.com" <support@fulltiltpoker.com>
    > Subject: Re: Obsługa Klienta Full Tilt Poker - Twoja Prośba
    >
    > witam
    > ostatnia wiadomosc od panstwa brzmiala "Jak już wspominaliśmy wcześniej, Twoja karta VISA została
    > usunięta/zablokowane, więc nie będziesz z niej mógł korzystać przy
    > dokonywaniu wpłat i wypłat. "
    > chcialbym pozlozyc nacisk na slowo zablokowana
    > Po nieudanych kilku zagraniach stracilem troche $$$$ i postanowilem sprawdzic czy naprawde nr mojej karty zostal zablokowany
    > A wiec jak panstwo moga sprawdzic dokonalem kilku depozytow,wiec teraz chcialbym zapytac dlaczego panstwo pisza cos innego a jes zrobione inaczej? Pisalem ze jesli cos jest niezrozumialem prosze o kontakt. Proslilem o bokade depozytow ta karta i nie wiem jak bardziej moge wyslowic sie by zostalo to zrozumiane.To ze zrobilem depozyty moge miec pretensje tylko do siebie, ale ze panstwo mi pozwoliliscie na to piszac najpierw cos innego?
    > Wiec krotko i na temat chcialbym dowiedziec sie czy zrobicie cos z tym czy jedynym wyjsciem jest usuniecie mego konta i opisanie tego na forum by inni urzytkownicy wiedzieli jak sytuacja wyglada.
    >
    > Bardzo prosilbym o wyjasnienie tego mi
    >





    ODESLALI MI MAILA ZE ZWIEKSZA MI LIMITY O KTORE NIE PROSILEM ( ZALACZYLEM KOPIE POPRZEDNIO WYSLANEGO MAILA)
    NIE WIEM JAKI ONI TAM BALAGAN MAJA ALE ZACZYNA BYC TAKI JAK W POLSKIM RZADZIE
    Ostatnio edytowane przez czibamba ; 14-07-2013 o 13:41

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tak abstrahując od FTP, rozumiem, że Twoim problemem jest to, że czasem pod wpływem emocji wpłacasz pieniądze na pokera, podczas gdy wcale tak naprawdę nie chcesz tego robić? Jeśli tak jest, to nie sądzisz, że jest to sygnał, żeby może dać sobie spokój z pokerem w ogóle?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    2
    Juz dawno porzucilem marzenia by zostac zawodowym pokerzysta,a depozyty czest robie pod wplywem emocji
    Man pozradna prace i nie chce prze przypadek byc stratnymi przez pokera.
    Chodzi mi o ich obluge klienta i rzetelnosc i takze zachowanie w stosuku do klienta kiedy wypomni im sie ich blad.
    Wkuoncu sa firma uslugowa i powinni dbac o klientow ktorym swiadcza uslugi