Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Witam,

    to FT gry za 1$ lub 0,5$. Na BTN mam 45 rąk, gra 25/20 i był dość agresywny, jeżeli dobrze pamiętam to pushuje to drugą rękę z rzędu. Co myślicie?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 0.5 Tournament, 2,000/4,000 Blinds 400 Ante (5 handed) - PokerStars Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    Button (t40,712)
    Hero (SB) (t42,166)
    BB (t22,116)
    UTG (t26,414)
    MP (t3,592)

    Hero's M: 5.27

    Preflop: Hero is SB with 8, 8
    2 folds, Button bets t40,312 (All-In)

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    ICM trochę nas tu uwiera, ale jeśli villain jest agresywny i dużo pushuje, to biorę. Wygrana daje nam przecież ogromne szanse na wyrganie turka.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Eh, no właśnie. Ja zrzuciłem, trochę chyba money oriented + MP prawie na wylocie. W sumie to MP skłaniał mnie od myślenia, bo dobry gracz z dobrym stackiem będzie tu pushował strasznie dużo licząc na to, że pozostali ze wzgledu na MP sfoldują :-/ Moja przypadłość jest niestety taka, że przy dobrej sesji calluję easy, a przy słabej sesji folduję licząc na lepsze spoty :-/

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jaka jest struktura wypłat? Finansowo 5x piąte miejsce = raz pierwsze? Pewnie coś mnie w tych okolicach. Jeśli tak, to wystarczy Ci wygrać to rozdanie 1 na 6, no powiedzmy 1 na 5, bo po wygranym rozdaniu nie zawsze wygrasz całego turka. A jego zakres z całą pewnością bijesz, wiec finansowo ten call się po prostu obłędnie opłaca.

    Myślałbym tak jak Ty gdyby to był FT MTT, jakieś duże pay jumpy, coś w ten deseń. Ale zwykły regularny turek - tu musimy patrzeć na matematykę i tylko na nią.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Widać, ze to nie mega mur więc dla mnie insta call.