Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: speed poker

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Witam!

    Przerzucam sie powoli na speed z normalnych stolow i mam takie pytanie.
    Jak bardzo tight jest tam gram?
    Glownie chodzi mi o stakowanie sie tam z QQ i AK. Moze akurat tak zostalem przywitany, ale zawsze jak stakuje sie z QQ to widze KK lub AA.
    Pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    kk qq fold pre flop chyba ze tanio ogladasz flopa i trafiaszseta to stackujesz sie

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    KK prawie zawsze folduje pre, bo mam zle doswiadczenia z ta reka. Gorzej jest z QQ i Ak, bo czasem na nie cos ugram.

  4. #4
    KK prawie zawsze fold pre? Not sure if troll or just..... Zdarza się ze traficie na AA czy przegracie z Ax ale nie można zakładać ze przeciwnik zawsze będzie miał AA... To z czym Wy gracie pre flop?
    Ostatnio edytowane przez pokerface ; 18-03-2013 o 21:36

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Glownie chodzi mi o stakowanie sie tam z QQ i AK. Moze akurat tak zostalem przywitany, ale zawsze jak stakuje sie z QQ to widze KK lub AA.
    parafrazujac klasyka nauczyciela wf-u, polecam obadanie i wdrozenie konceptu light 4bet

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    nie bardzo lape.
    Chodzi Ci o to, ze za bardzo tight gram i dlatego stakuja sie ze mna tylko z top range?

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez pokerface Zobacz posta
    KK prawie zawsze fold pre? Not sure if troll or just..... Zdarza się ze traficie na AA czy przegracie z Ax ale nie można zakładać ze przeciwnik zawsze będzie miał AA... To z czym Wy gracie pre flop?
    Daj spokoj . Po prostu dostosowalem sie do odpowiedzi kolegi. KK na 100bb "nigdy" nie folduje pre

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Chodzi Ci o to, ze za bardzo tight gram i dlatego stakuja sie ze mna tylko z top range?
    moze to byc cos w tym stylu (nie mam pojecia jak grasz) - kiedys czytalem ciekawe stwierdzenie, ze bledem nie jest stackowanie sie np z QQ, tylko wczesniejsze doprowadzenie do sytuacji, gdzie akcje dostaniemy tylko od lepszej reki. do tego dochodzi jeszcze dostosowanie sie do dynamiki danych stawek i regow.

  9. #9
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    KK to dobra reka do 4bet blefu , dobrze blokuje kombinacje AK KK , AA jescze lepiej blokuje