Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Wątek: Bankroll

  1. #51
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie przemowisz mu - nie gra optymalnie ale i tak jest [sporo] do przodu, wiec uwazam, ze nie ma sensu uczyc Go od poczatku

    to jest fold pre przeciez, wiec, nie spodziewalem sie, ze to kiedys napisze: jesli chce to grac to lepiej niech zlimpuje na mikro i tanio zobaczy flopa a nie calluje 3bet oop

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Dokladnie Nie mam auto reloadu ponieważ gram underrroled i po jednej słabej sesji.... bym juz w ogole nie gral.
    Limpuje dlatego, że jestem na wczesnej pozycji i gdybym to podbil to dostalbym reraise i pewnie w zaleznosci od dnia albo zrzucil albo sprawdzil ale raczej zrzucil preflop. Gram pasywnie combo draw? Moja cała gra jest pasywna ale w tym wypadku nie widze sensu grania agresywniej...i tak albo sie zestackujemy prędzej czy później, albo rozdanie skonczy sie na turnie.
    Wiem, że pewnie czasem łapiecie się za głowę czytając to ale jestem żywym przykładem na to, że nie trzeba miliona książek,szkoleń itd. żeby wygrywać w poksa. Wystarczy pare porad na forum i jakos idzie

  3. #53
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Nie mam auto reloadu ponieważ gram underrroled i po jednej słabej sesji.... bym juz w ogole nie gral.

    ale jestem żywym przykładem na to, że nie trzeba miliona książek,szkoleń itd. żeby wygrywać w poksa
    i wlasnie na przyklad z takiego powodu zostaniesz potraktowany wyzej jak fish i zapewne ogolony

    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Gram pasywnie combo draw? Moja cała gra jest pasywna ale w tym wypadku nie widze sensu grania agresywniej...i tak albo sie zestackujemy prędzej czy później, albo rozdanie skonczy sie na turnie.
    nie zestackowalibyscie sie jakby on nie mial 2go nutsa

  4. #54
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Nie mam zamiaru grac wyzej...ale po prostu chyba to pokazuje ze do nl10 nie trzeba sie "poswiecac" dla pokera zeby miec z niego i fun i troche profitów

  5. #55
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    A gdyby tak trochę się poświęcić, grać chociaż NL20 i mieć profitów więcej?

  6. #56
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Problem polega na tym, że nie mam warunków żeby to robić...myślałem, że uda mi się w czerwcu nie wypłacać nic,zbudować większego rolla i grać według tych wszystkich zasad,moze jakas ksiazke przeczytac ale niestety musialem dzisiaj 3/4 rolla wyplacic...i tak w kółko...Dlatego jak ktoś z was pisze tu o przegraniu 4bi w sesji to ja spadam z krzesla bo dla mnie to caly roll:P

  7. #57
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    "szadihno underrolled small ball poker strategy"...?

  8. #58
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    "szadihno underrolled small ball poker strategy"...?
    kot książka by była:P

  9. #59
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Aczkolwiek to MEGA wielkie dzięki za pomoc bo po Donach nie umiałem wygrac chocby centa a teraz we wtorek zapłace czynsz za hajs z pokera(slaba patola:P)...No i wyleczyłem sie z mtt,tzn. gram je tylko za T$ które robie w satelitach za 235fpp do Sunday Storm(tez podplapane tu na tym forum) No i wczoraj 72 miejsce w 2.2 Turbo a było 5700 graczy także może i nie optymalnie ale z waszą pomocą cały czas do przodu,staramy się itd

  10. #60
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332