Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Bankroll

  1. #41
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ale Cie wywialo ;]. GL!

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    okejjj dzieki za pomoc,
    100$ hmmm zawsze to jakiś cel
    Tylko istnieje pewien problem mianowicie w zoomach na NL2 otwieram baaardzo szeroko i mysle ze juz na nl 5 to sie nie sprawdzi
    Sprawdzisz jak grają na tych stawkach i dostosujesz strategie do danego limitu. Osobiście gram zoomy nl25 i szczerze nie jestem zbyt zadowolony z swoich zyskow.

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    na zoomach nie ma co liczyc na zajebisty winrate, tylko volume robic

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    zdecydowanie,szczegolnie z moim skillem:P

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Jeeeest progres w maju 150 przód

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Czy to mozliwe ze w zoomach nl10 jest Wiecej przypadkowych graczy niz na nl5? Po kilku shootach odnosze takie wrazenie, do tego czasem jest tam ogolnie wiecej ludzi niz na nl5...

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Czy to mozliwe ze w zoomach nl10 jest Wiecej przypadkowych graczy niz na nl5? Po kilku shootach odnosze takie wrazenie, do tego czasem jest tam ogolnie wiecej ludzi niz na nl5...
    No to z własnego doświadczenia Ci mogę powiedzieć, że NL10 to momentami prawdziwa wylęgarnia randomów. Nie wiem czemu grają na wyższych limitach - może pieniędzy za dużo?

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Cytat Zamieszczone przez owiekje Zobacz posta
    No to z własnego doświadczenia Ci mogę powiedzieć, że NL10 to momentami prawdziwa wylęgarnia randomów. Nie wiem czemu grają na wyższych limitach - może pieniędzy za dużo?
    Prosty mechanizm: chęć gry na stawkach, gdzie pieniądze już "coś" znaczą, co łechce próżność fisza, a jednocześnie nie są za wysokie, żeby nie trzeba zbyt często robić depozytów Podobny mechanizm można spotkać między NL50 a NL100, wiele osób twierdzi, że dużo łatwiej znaleźć dawcę na setkach.

  9. #49
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Faktycznie coś w tym jest...w sumie jakbym zarabiał np. 2-4 koła euro i grał sobie od czasu do czasu to raczej że na NL10 a nie na 2 czy 5...

    lol
    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.05/$0.10, Szadinho | BOOM! Hand Replayer

    słaby kot

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czemu nie ustawisz auto reloadu, czemu limpujesz i czemu grasz pasywnie combodraw w malej puli ?