Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: Bankroll

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Najpierw pytanie później opis:CZY MOŻE BYĆ CZY TO DROGA DONIKĄD?

    W styczniu i w lutym 2 razy byłem na ft w 2.50 180 osób turbo.Raz wygrałem raz byłem drugi.Oczywiście po drodze X razy przegrałem w tego typu turniejach więc pewnie ogólnie jestem na minus.Po drodze grałem w najniższych zoomach i drobne bo drobne,ale wygrywałem.I teraz...Wpadłem na taki pomysł:skoro 100$ to dla mnie nie bankroll booster a ...hmmm kwota pozwalająca na rzeczy na które normalnie jako rozważny obywatel nie mogę sobie pozwolić i skoro nigdy nie naucze się że mając 10$ na koncie nie powinienem grać w dwóch turkach po 2.5$ wpisowego toooo możeeee...Grać w zoomach i "wygrane" przeznaczać na granie 2.50 S&G???Nie muszę chyba dodawać że gram mało i jestem słabym graczem

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Najpierw pytanie później opis:CZY MOŻE BYĆ CZY TO DROGA DONIKĄD?

    W styczniu i w lutym 2 razy byłem na ft w 2.50 180 osób turbo.Raz wygrałem raz byłem drugi.Oczywiście po drodze X razy przegrałem w tego typu turniejach więc pewnie ogólnie jestem na minus.Po drodze grałem w najniższych zoomach i drobne bo drobne,ale wygrywałem.I teraz...Wpadłem na taki pomysł:skoro 100$ to dla mnie nie bankroll booster a ...hmmm kwota pozwalająca na rzeczy na które normalnie jako rozważny obywatel nie mogę sobie pozwolić i skoro nigdy nie naucze się że mając 10$ na koncie nie powinienem grać w dwóch turkach po 2.5$ wpisowego toooo możeeee...Grać w zoomach i "wygrane" przeznaczać na granie 2.50 S&G???Nie muszę chyba dodawać że gram mało i jestem słabym graczem
    Jak wygrywasz na zoomie to rozkminiaj zooma zamiast szotować jedną z najbardziej swingowych i zaregowanych odmian poxa.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    tylko ze wygrane w tym zoomie to drobne,fakt że stałe, ale drobne...a np. 4.50$ 180osob?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    jejku

    przeciez nie wygrasz kazdej 180tki ;], starczy Ci rolla na 50turkow za 4.5[!] bez cashu? a na 100? nawet jak bys mial 50% roi to i tak na jednym turku bedziesz zarabial polowe wpisowego czyli 2$ z hakiem, czyli musialbys zagrac z 150-200 takich sitkow przy tak kosmicznym roi, zeby wygrac "nie drobne". Nie wspomne o swingach i nas samych.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    okejjj
    w zasadzie to ja bym pewnie rozegrał z...30-40 takich turniejow na miesiac,w zaleznosci od tego jakby mi szlo w zoomach...
    no dobra,to znajde cos innego

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    a nie lepiej wstrzymac sie z cashoutami i wejsc wyzej na zoomie, zaczac systematycznie oznaczac typow i ciagnac od nich hajs... ;]. Z tego co pisales wczesniej nl10 by Ci wsytarczyl to satysfakcjonujacych zyskow, do tego na zoomie w miare szybko leca punkty, mialbys dodatkowy boost [na paczatku marginalny ale zawsze].

    Wrzucaj do netu rozdania, przegladaj hh - rob notki na villainow, na nl10 zoom moze wygrywac kazdy.

    Grunt to przetrwac poczatek i sukcesywnie dostrajac sie do dynamiki limitu.
    Wez sie za to jak za maszynke do robienia pieniedzy tylko i wylacznie.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    okejjos
    A jaki roll powinienem mieć żeby grać w zoomach z max wpisowym A)5$ B)10$ jeżeli grałbym A)1 B)2 C)3 D)4 zoomy?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    W tej chwili gram 4X2$ majać 10$ dochdodze do 60,cashout50 i ogien od nowa

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    hehe, skoro udalo Ci sie tak zrobic kilka[nascie] to na prawde mozesz w prosty sposob sobie ulatwic zycie wchodzac ciut wyzej i nie wyplacac calego "rolla"

    Warsaw zaleca 100BI , ale imho izi mozesz zaczac nl2x4 z 50$, ale skoro potrafisz sie nie zbustowac z 10$, to i 20$ powinno Ci wystarczyc. Pograsz, pograsz, pograsz, pograsz, pograsz... pograsz i przy 100$ zacznij 3xnl2 + nl5, przy 150$ mozesz izi przejsc na nl5. Taka luzna propozycja tylko, dla kazdego te progi sa inne, zalezy od Ciebie.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    okejjj dzieki za pomoc,
    100$ hmmm zawsze to jakiś cel
    Tylko istnieje pewien problem mianowicie w zoomach na NL2 otwieram baaardzo szeroko i mysle ze juz na nl 5 to sie nie sprawdzi