Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: Bankroll

  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Pograsz to sam zobaczysz jaka jest roznica miedzy 2nl a 5nl.

    Ps mozna gdzies kupic rece ze speeda z ipoker?

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Od trzech dni gram 4x2,zacząłem z 12$ na koncie,3 dni i ...21,8$ do przodu ale to raczej rushh i do tego mogłoby być więcej gdyby nie fakt że jak łamie czyjeś AA to nie wyciagam pełnego Value bo jeżeli nie podbijał grubo przed flopem to mam trudność z ocenieniem
    Jeszcze pytanko jak "wybyć" się chęci grania w MTT???Jak mam >50$ to już szukam w co by tu nie zagrać

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Nie graj MTT na PS. Za duzy field i szanse masz jak w lotto. Ustal sobie np 30dni i przez ten okres nie graj MTT . moze cie pusci uzaleznienie

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Jeszcze pytanko jak "wybyć" się chęci grania w MTT???J
    po prostu musisz sobie uzmyslowic, ze granie pojedynczych mtt nie ma najmniejszego sensu, musisz grac ich tysiace, zeby osiagnac sukces. Wariancja jest olbrzymia, czesto pol turka grasz push/fold na shorcie, dostaniesz setup spot w postaci A7 vs AK na blindach i co? To tak jakbys na zoomie chial wygrac 2BI w 100 rak. I na mtt za 2$ to tak z 500$ plecow by sie izi przydalo.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    jedną z najbardziej [...] zaregowanych odmian poxa.
    Masz na myśli 180 osobowe s&g? Mnie się wydawało, że obok zoomów to jedyne miejsce gdzie jeszcze jako tako da się regularnie grać (MTT nie biorę pod uwagę, bo tam trudno termin "regularność" ma zupełnie inną definicję).

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Jasne, że da radę grać, ale regów/półregów/nie donków coraz więcej a wariancja jak była tak jest.
    Polecam mtt na 888: filedy małe, poziom....hmmmm.....niezbyt wysoki

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    właśnie odpadłem z ostatniego MTT jaki zagrałem w tym...roku(przynajmniej taką mam nadzieje)W zoomach nl2 +36$ po tygodniu

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    do tego nie grałem dużo,i najczesciej jak wracałem styrany po całym dniu(uczelnia,praca,trening) także myśle ze nie jest najgorzejCaly czas gram szeroookooo i nie staram sie wygrac kazdej puli za wszelka cene.I pytanko czy z suitted conectorami moge limpowac czy powinienem podbijac???

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    przeciez nie wygrasz kazdej 180tki ;], starczy Ci rolla na 50turkow za 4.5[!] bez cashu? a na 100?
    A na 500? Zerknij sobie w mój watek o kontrakcie na $2,5 turbo, na mój ostatni zjazd.

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ale tam byla gadka o graniu sng za 4,5$ z 20$ rollem, panie Wolandzie, co nie zmienia faktu, ze chyba 1000BI jest bezpieczne :P.

    btw, czy Twoja forumowa nieobecnosci byla zwiazana z polmaratonem w W-wie?