Witam, postanowiłem napisać blog w ramach promocji oferowanej przez Poker Stars "mistrzowtwa świata online blogerów"

Na początku chce się przedstawić tak więc nazywam się Sebastian, mam 29lat w pokera gram odkąd pamiętam myśle że jest to około 9 - 10 lat. Jak narazie jednak bez większych sukcesów i osiągnięć, także wszystko przedemną.
Mój nick na Poker Stars to harnasPL00

Mój nalepszy moment gry na Poker Stars?
Myślę że jak do tej pory był to rok 2012 i dosyć dobre wyniki( jak dla mnie ) w grach HU na micro stawkach.
Ostatnio zacząłem grać w turniejach BankrollMob i postanowiłem spróbować powalczyć w klasyfikacji generalnej
a czy to się uda dowiemy się za ok miesiąc.
Mój nalepszy moment gry na Poker Stars myślę że mimo wszystko jeszcze jest przedemną i spełnią się moje marzenia zagrania w jednym z dużych turniejów live organizowanych przez PS takich jak EPT czy Eureka Poker Tour.
Jezeli otrzymam bilety do tegorocznej edycji WBCOOP będzie to mój priorytet na najbliższe dni i wykorzystam je jak najlepiej potrafie aby wygrać kilka biletów do SCOOP, a co za tym idzie pomóc spełnić swe marzenia.

Mój cel na ten 2013 rok to stać sie coraz lepszym pokerzystą oraz osiąnąć sukces w MTT online
Myślę że bardzo pomoże mi w tym wygranie tych biletów SCOOP

na koniec chce podziękować Poker Stars za tą edycję World Blogger Championschip of Online Poker i życzyć wiecej takich promocji

Pozdrawiam