Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    1
    Hej

    potrzebuje wybrania poker roomu. Gram już od dłuższego czasu, raczej dobrze mi idzie ale nie o tym wątek :P

    nie wiem na których stolikach zacząć moją konkretną zabawę - polecają pokerstars, co myślicie? Podobno w lepszych godzinach na mniejszych stołach jest spora część początkujących zawodników i można z nich trochę wycisnąć

    posiadam konto w Sync - orientuje się ktoś jak wygląda sprawa przelewu na pokerstars? Pieniądze idą na konto polskie czy zagraniczne? Pytam bo koszty z przelewem mnie trochę przerażają, 30zł :P

    dziękuje za pomocne info i pozdrawiam

  2. #2
    Odezwij sie na PRIV albo gg 1354235 polece Tobie kilka pokeroomow.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    28
    Z konta Alior Sync przelewasz na P* poprzez przelewy24 i nic za to nie płacisz - tyle ile przelewasz tyle pojawia się na koncie pokerstarsa. Przelew trwa dosłownie chwilę...

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2013
    Przegląda
    internet
    Posty
    13
    OMG czemu wszyscy jako pierwszy dobry room polecają pokerstarsa? są lepsze roomy na początek, także dla zaawansowanych...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Sha Zobacz posta
    OMG czemu wszyscy jako pierwszy dobry room polecają pokerstarsa? są lepsze roomy na początek, także dla zaawansowanych...
    1. Najlepszy software (wygodny, nieobciążający kompa, z dużą możliwością konfiguracji, stabilny)
    2. Najlepszy support
    3. Najszybsze wpłaty/wypłaty
    4. Największy ruch
    5. Największy wybór gier

    No ja tez nie rozumiem, czemu ludzie polecają Starsy...

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2013
    Przegląda
    internet
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    1. Najlepszy software (wygodny, nieobciążający kompa, z dużą możliwością konfiguracji, stabilny)
    2. Najlepszy support
    3. Najszybsze wpłaty/wypłaty
    4. Największy ruch
    5. Największy wybór gier

    No ja tez nie rozumiem, czemu ludzie polecają Starsy...
    Bitch please , wg. mnie dla początkującego gracza o wiele bardziej istotne są chociażby premie początkowe i nie za wysoki poziom graczy. Większość początkujących gra na niskich stawkach w na PS wiadomo jak to jest z niskimi stawkami, system tworzy tak ekstremalnie sztuczne sytuacje, że z realnym pokerem nie ma to nic wspólnego. Na PS jest też wielu sharków którzy tylko żerują na donkach, więc jaka jest przyjemność z takiej gry?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Sha Zobacz posta
    Na PS jest też wielu sharków którzy tylko żerują na donkach
    No. Na NL2 bym powiedział, że same sharki są. Absolutnie nie ma tam miejsca dla początkującego. Podobnie w sitach na najniższych stawkach. Sami mistrzowie pokera grający turki za 20 centów.

    Cytat Zamieszczone przez Sha Zobacz posta
    system tworzy tak ekstremalnie sztuczne sytuacje, że z realnym pokerem nie ma to nic wspólnego.
    Nie mam więcej pytań.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Moim zdaniem na samym początku pokerowej kariery ważne są bonusy, które mogą bardzo szybko podbudować bankroll. Rakeback na nl4 nie ma tak dużego wpływu na winrate jak na nl10+. Poszedł bym w stronę promocji typu kickback (poker savvy, pokersource online itp), gdzie w krótkim czasie możesz zbudować bankroll z niewielkiej kwoty. GL

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2013
    Przegląda
    internet
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No. Na NL2 bym powiedział, że same sharki są. Absolutnie nie ma tam miejsca dla początkującego. Podobnie w sitach na najniższych stawkach. Sami mistrzowie pokera grający turki za 20 centów.

    Nie mam więcej pytań.
    A niby tak nie jest? Na stołach 10$/20$ i 25$/50$ jeszcze gra się normalnie. A jak wygląda gra na mikro? Przykład? Przyjdzie AA- ALL IN i loss, następne rozdanie AK- ALL IN i znowu loss, kolejne QQ- to samo. W sumie tak z 6 razy z rzędu mając dobre karty, ale słabsze ręce zawsze wygrały.
    Wiele razy spotkałem się z takimi sytuacjami, gdzie współczynnik prawdopodobieństwa jest naciągany do granic możliwości.

    Cytat Zamieszczone przez mkiller Zobacz posta
    Moim zdaniem na samym początku pokerowej kariery ważne są bonusy, które mogą bardzo szybko podbudować bankroll. Rakeback na nl4 nie ma tak dużego wpływu na winrate jak na nl10+. Poszedł bym w stronę promocji typu kickback (poker savvy, pokersource online itp), gdzie w krótkim czasie możesz zbudować bankroll z niewielkiej kwoty. GL
    No dokładnie o to mi chodzi. Jest wiele innych korzystniejszych finansowo opcji dla początkujących graczy, ale zobaczy taki reklamę PS w tv i nawet nie sprawdzi innych możliwości (a są róże fajne porównania roomów, np na poker24, pisałem już kiedyś o tym), i już się rejestruje a pierwsza wpłata leci w ciągu kilki dni.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Sha, ty tak na poważnie? Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że AA vs 1 gracz (sytuacja częściej spotykana na wyższych stawkach) ma większe szanse wygrania niż vs 1+ graczy (sytuacja częściej spotykana na mikro). I to o dziwo, bez 'podkręcania' generatora liczb losowych, czysta matematyka.