Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Sha Zobacz posta
    A niby tak nie jest? Na stołach 10$/20$ i 25$/50$ jeszcze gra się normalnie. A jak wygląda gra na mikro? Przykład? Przyjdzie AA- ALL IN i loss, następne rozdanie AK- ALL IN i znowu loss, kolejne QQ- to samo. W sumie tak z 6 razy z rzędu mając dobre karty, ale słabsze ręce zawsze wygrały.
    Wiele razy spotkałem się z takimi sytuacjami, gdzie współczynnik prawdopodobieństwa jest naciągany do granic możliwości.
    Doli, ja zawsze przyjmowałem, że to nieszkodliwi fantaści, ale jednak teraz dochodzę do wniosku, że wcale nie są nieszkodliwi, bo wygadują bzdury początkującym...

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    mitoman, bo leciutko nam sugeruje, ze pogrywa nl2k-5k ;]

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    80
    tak wznawiając temat, jaki najlepszy poker room właśnie uwzględniając wszelkie promocje, założenie sng sh/hu, od czasu do czasu mtt, dla początkowej wpłaty ~100-200$, który room wydaje się wam najbardziej odpowiedni?

    pzdr dzięki za odp.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mi zawsze starsy, bo mają najlepszy soft, największy wybór gier i najwięcej graczy. I bardzo, ale to bardzo mocno radziłbym skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności, a zapomnieć o promocjach. Z własnego doświadczenia wiem, że pogonie za promocjami sprawiają, że interesujemy się tym gdzie gramy, zamiast tym jak gramy.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1
    Witam a może warto zagrać za czyjeś? Tutaj fajna promocja :

    Poker Na Pieniądze + Porady Dla Początkujących = Dzienniki Pokerowe