Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No Limit Texas Hold'em Hand, 150.00/300.00, WolandPL | BOOM! Hand Replayer

    W "normalnym" turku pewnie lekko gram push na turnie. Ale tutaj raz, że SM, więc tak jakoś szkoda, a dwa, że sobie wmówiłem od preflopa, że on mnie tam trapuje...

    Co myślicie? Push turn?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    bet flop for value czy blef ? moze check behind ?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Na flopie cbet, czyli blef. Myślę, że skoro ja się wykazałem agresją pre, a oni obaj pasywnością, to nie ma powodu, żebym nie kontynuował. Jak dostanę raise, to easy fold.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    moim nieMTTowym zdaniem, push turn.

    jakos nie wierze w c/c minbeta na flopie z lepsza reka niz para kroli, drawow niemalo, stacki zostaja nieduze, wiec nie widze innej opcji na turnie.



    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Tak oglądając to powoli, zastanawiałem się co ten turn znaczy i pasował mi jakoś draw do koloru, chociaż podobnie mógłby zagrać seta (otworzył się draw, więc ze strachu przed twoim checkiem uderza). Teraz jeżeli wsuwasz mu turn, to dostajesz call od seta, draw, może się zrzucić. Więc co prawda niebezpieczne, ale call na turnie wydaje się optymalny (przynajmniej na ten range na który ja go stawiam draw do koloru + set) i call ewentualnego betu na river przy nietrafionym kolorze. Niestety zgodnie z takim planem powinieneś na tym riverze sfoldować, chociaż sam pewnie bym callnał, ale to jest akurat mój główny leak, river i wypłacanie, mimo, że mam sensownie brzmiącą historyjkę

    ps. właśnie mi przyszło do głowy, że dobry może też być minraise turn, wtedy prawdopodbnie i draw i set wsuwają.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    ps. właśnie mi przyszło do głowy, że dobry może też być minraise turn, wtedy prawdopodbnie i draw i set wsuwają.
    Brzmi dobrze pod warunkiem, że chcemy się stackować na turnie, a ja nie jestem przekonany, czy chcemy... Założyłem, że może uda się dotoczyć do showdownu bez stackowania.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała, preflop myślę ze możesz dać trochę mniejszy bet 900-1000 zrobi praktycznie to samo co i 1200. Co do stakowania, to tak jak pisałem, jak dla mnie range przeciwnika był draw/set. Drawów jest trochę więcej niż setów, więc zestakowanie vs taki range na pewno byłoby ev+, a taki call, gość nie trafia drawa i ci wsuwa river, co grasz? fold?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała, preflop myślę ze możesz dać trochę mniejszy bet 900-1000 zrobi praktycznie to samo co i 1200. Co do stakowania, to tak jak pisałem, jak dla mnie range przeciwnika był draw/set. Drawów jest trochę więcej niż setów, więc zestakowanie vs taki range na pewno byłoby ev+, a taki call, gość nie trafia drawa i ci wsuwa river, co grasz? fold?
    Zgadzam się. Cóż, na riverze skoro opłaciłem kolor, to gdyby ten kolor nie spadł, to pewnie wsuwę bym opłacił.

    Po rozdaniu poczułem się jak donk i dlatego tak drążę. Bardzo trafnie zdiagnozowałeś sytuację pisząc, że call na turnie może optymalny, bo nie stackujemy się z setem i nie zrzucamy drawa, ale wtedy, jak słusznie zauważyłeś, powinniśmy się zrzucić na river. Czyli rozdanie zagrane niespójnie niezależnie od tego, jaką historyjkę przyjmiemy. Tak jak teraz na to patrzę, to już kompletnie nie wiem co mógłbym na river bić, więc call river wygląda arcydonkowo...

  9. #9
    Przy takim rozegraniu to chyba puszuję turna.
    Natomiast sam często gram w takich spotach tylko call pre, rzadko uda się wygonić wszystkich limperów więc nie chcę pompować puli. A tak, ręka rozwojowa, mamy pozycję. Co myślicie?
    Jeszcze w kwestii seta, wg mnie z hajdżeka mało kto tu nie podbija z 88 czy 99 pre więc to trochę ogranicza opcje złapania seta na tym flopie.
    No ale to takie przemyślenia z "trochę" niższych stawek

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    No ale to takie przemyślenia z "trochę" niższych stawek
    To akurat nie jest argument, bo Sunday Million, a już szczególnie urodzinowy, to jest festiwal graczy z "nie tych" stawek Nie widziałem nigdy zestawienia, jaki procent graczy wkupuje się bezpośrednio, a jaki z satelit, ale skoro istnieją satelity typu auto-allin w pierwszym rozdaniu (a przynajmniej kiedyś takie istniały) i ktoś je gra, to znaczy że jest tam całe mnóstwo graczy kompletnie nie przystających do wysokości buy-ina.