Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wbcoop 2013

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    1
    Witam, piszę ten blog, bo chcę wziąć udział w promocji "Blog o szansę wygrać gotówkę i bilety SCOOP".

    Mój najlepszy moment gry na PokerStars?

    Mój najlepszy moment w czasie, aby zagrać w PokerStars był udział w Lidze, organizowany przez FanTeam PokerStars na Facebooku. Udało mi się w tej lidze być zrealizowane i otrzymać gadżety od Pokerstars w postaci koszulek i książek Lee Nelson, "Zagrajmy w pokera". Liga składała się z kilku turniejów rankingowych, co niewątpliwie pokazał umiejętności każdego gracza, a nie losowy otrzymał w tej lidze.

    Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie grał z dużo pieniędzy na PokerStars, a 7 lat już grać w pokera online. Najbardziej lubię grać w turniejach NLHE i PLO i gram głównie z niskim buy-in MTT. I nie wiem, czy bardziej nadaje się do mojej gry NLHE lub PUP, ale wydaje mi się, że OWP jest dużo więcej możliwości dobrego grania niż w NLHE. W grze PLO i wolą więcej z limitem puli, niż Hi / Lo, choć ten ostatni jest bardziej możliwość wygranej.

    Chętnie podejmę ją z różnych promocji dla zdeponowanych graczy PokerStars, brać udział w darmowych turniejach Privilege, ale bez znaczącego sukcesu ze względu na dużą liczbę graczy

    Jak tylko mam trochę pieniędzy na moim koncie, staram się być jak najlepsze wykorzystanie ograniczonych turniejów Cap gry i turniejach Sit & Go z 45 lub 90 graczy.

    Docenić moją grę na dobrym poziomie, i zawsze dążyć do zapewnienia, że ​​miejsca mają być wypłacone do każdego turnieju. Oczywiście, nie zawsze się uda, bo to jest poker, ale trzeba to zaakceptować i grać dalej, co jest ustawione. Moim marzeniem jest zagrać w turnieju Sunday Million i Sunday Warm Up, ale wiem, że do tego trzeba odpowiedni bankroll i umiejętności, choć od czasu do czasu gram satelity do turnieju z nadzieją, że pewnego dnia będę wygrać biletów. Oczywiście grając w jednym z tych turniejów było moje największe doświadczenie na PokerStars. Nie gram w gry pieniężne, nie wiem dlaczego, ale wolę turnieje jak pisałem, i to prawdopodobnie nie ulegnie zmianie.

    *Zawsze biorę udział w ligach, turniejach organizowanych przez sieci społecznościowe, fora, takie jak Pokertexas.pl, Poker Intelli i Pokerstars.pl. To pozwala grać z przyjaciółmi, wśród własnej społeczności lub narodowości.

    Pokerstars gra nigdy nie udało się osiągnąć wyższy status niż brąz, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę mógł grać na wyższych stawkach, co niewątpliwie pomoże mi uczestniczyć w tegorocznej Championship Blogger świecie pokera online. Mam nadzieję, że wygra jeszcze jeden turniej w tegorocznym WCOOP, a co praca wymaga dobrego miejsca w SCOOP, która pozwoli Ci uzyskać dobrą pozycję wyjściową, aby zarobić punkty FPP, a tym samym zwiększyć swój status na gracza PokerStars. Dziesięć bilety na World Blogger Championship of Online Poker Turnieje to doskonała okazja dla graczy, takich jak ja.

    Thanks Pokerstars and Good Luck dla wszystkich

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Bóg być z Tobą przyjacielu!

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2013
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2
    Witam po jakim czasie dostałeś bilety do wbcoop???