Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    82
    Witam
    Jako, że kiedyś miałem awaryjną sytuację i potrzebowałem mieć pieniądze z PS do godziny w gotówce; mogę wszystkim polecić opcję natychmiastowej wypłaty - reklamowaną poprzez allegro.


    Po odliczeniu kosztów przy wypłacie 100usd wychodzi na czysto około 300pln.
    Jak mawiają "czas to pieniądz" więc warto wiedzieć, o takiej możliwości.

    WYPŁATA Poker Stars NATYCHMIASTOWO PS 24H/7D FTP (3065390991) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


    Natomiast dla początkujących możliwość depozytu już od 1usd, na tej aukcji:

    NATYCHMIASTOWE DOŁADOWANIE PokerStars FullTilt (3065378594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    ZAPRASZAM!!!

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    Tia, $1 mozna kupic po 3.59 przy aktualnym kursie 3.17
    Bzdury o ponad 3dniowej wyplacie z roomu, gdy z reguly trwa pare godzin, max 1 dzien
    Sporo negatywnych komentarzy

    Radze unikac, istnieja duzo lepsze alternatywy

  3. #3
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    Tia, $1 mozna kupic po 3.59 przy aktualnym kursie 3.17
    Bzdury o ponad 3dniowej wyplacie z roomu, gdy z reguly trwa pare godzin, max 1 dzien
    Sporo negatywnych komentarzy

    Radze unikac, istnieja duzo lepsze alternatywy

    Bzdury koleżko to Ty wypisujesz. Wypłacając na konto np. w piątek często pieniądze będą dopiero we wtorek; więc jeśli komuś się śpieszy to niezła opcja. Poza tym kurs wychodzi 3.21, a nie 3.17!
    Gdybyś pofatygował się przeczytać stronę "O mnie" to wiedziałbyś skąd negatywne komentarze.

    POZA TYM MINIMALNY DEPOZYT DO 10 USD; WIĘC JEŚLI KTOŚ CHCE WPŁACIĆ NP. 1 USD DO MA WYJĄTKOWO TAKĄ MOŻLIWOŚĆ.

    Proszę o potraktowanie tego postu jako ogłoszenie, a nie dyskutowanie o jego zasadności.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez MorfeuszPL Zobacz posta
    Proszę o potraktowanie tego postu jako ogłoszenie, a nie dyskutowanie o jego zasadności
    Jesli ogłoszenie jest naciągactwem, to dyskusja jest jak najbardziej wskazana.

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jesli ogłoszenie jest naciągactwem, to dyskusja jest jak najbardziej wskazana.
    Tylko skąd takie, niczym nie uzasadnione przypuszczenia. Są już pierwsze pozytywne komentarze od zadowolonych kontrahentów; także jeszcze raz ZAPRASZAM na aukcję.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Jesteś tak samo wiarygodny jak Jarosław Kaczyński...

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez Kto_To_Jest Zobacz posta
    Jesteś tak samo wiarygodny jak Jarosław Kaczyński...
    Dzięki za komplement!