Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Faktycznie nitowaty zakres podałeś Woland. Ja tam nigdy nie zrzuciłbym waletów ani dyszek. Może to wynika z tego, że grasz 180-tki turbo a tam 16 bb to jest jeszcze kupa czipsów.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    16bb to jest kupa chipsow, a tym bardziej w non-turbo turnieju. w turbo sng pewnie po kolku z tego zostanie 6bb.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Ja TT+ i AK tylko wsuwam.
    Ostatnio nawet na turnieju na żywo zrzuciłem w takiej sytuacji TT.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    16bb to jest kupa chipsow, a tym bardziej w non-turbo turnieju.
    No ale chyba nie aż taka kupa żeby tu jopki foldować, czy nawet dyszki?

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    No ale chyba nie aż taka kupa żeby tu jopki foldować, czy nawet dyszki?
    No ale z dyszkami w spocie UTG open, UTG+2 3bet będziesz gdzie? Z przodu do obu - za chiny. Z przodu do UTG+2 - też prawie nigdy. Ideał to AK u obu, nic lepszego nie wydusimy z tego spota imho.

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    UTG open na tym staku powinien mieć dosyć szeroki range. UTG+2 raczej nie wygłupia się, ale i tak spokojnie pewnie aq+, 99+

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No ale z dyszkami w spocie UTG open, UTG+2 3bet będziesz gdzie? Z przodu do obu - za chiny. Z przodu do UTG+2 - też prawie nigdy. Ideał to AK u obu, nic lepszego nie wydusimy z tego spota imho.
    Niby się z Tobą zgodzę ale ja tu jeszcze biorę pod uwagę (nie wiem czy słusznie), że za chwilę blindy skaczą na 2,5/5k, przejdą nas i zaraz zostaniem raptem na 10bb i w sumie możemy być zmuszeni wsuwać w gorszych spotach, gdzie dodatkowo nasze folding equity drastycznie spadnie.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    zaraz zostaniem raptem na 10bb i w sumie możemy być zmuszeni wsuwać w gorszych spotach, gdzie dodatkowo nasze folding equity drastycznie spadnie.
    Ale ja wcale nie uważam wsunięcia z później pozycji (first in oczywiście) np. J9s za gorszy spot od wsuwania w tym omawianym. Przy 10BB mamy spokojnie jeszcze FE.

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ale ja wcale nie uważam wsunięcia z później pozycji (first in oczywiście) np. J9s za gorszy spot od wsuwania w tym omawianym. Przy 10BB mamy spokojnie jeszcze FE.
    Nie no, pełna zgoda co do tego J9; co do FE na 10 bb to już różnie bywa, zależy od stacków na stole itd.
    Ale tak generalnie zasadniczo, to cierpliwość i większe ogarnięcie się w późniejszych fazach turnieju, to na pewno są rzeczy nad którymi muszę popracować. Szczególnie gdy przez większą część turka jestem mocno nabudowany, a potem dosyć szybko zjeżdżam z żetonami w dół.