Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ktos moze mi sciagnac tego clienta fast poker i udostepnic gdzies, bo ja nie moge, probowalem juz wszystkiego ale nie wyswietla mi przycisku pobierz w tym szarym okienku po kliknieciu "download now", support bezradny [nie ich wina ]

    https://fastpoker.betsafe.com/en/#

    z gory dzieki

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    chcialem pomoc, ale mi tez nie wyswietla

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    u mnie to samo

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    dzieki
    pier... support

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    jezeli sciagaliscie chromem to bylbym niezmiernie dzwieczny gdybysice sprobowali w mozilli albo ie...

    Edit: ok support przyznal sie ze maja problem na stronce, a wczoraj zapewniali, ze to moj komputer jest winny. Kurwa, przeinstalowalem mozille, flasha, jave, net framework [zgodnie z zalecaniami niekompetentnego konsultanta] i dupa blada. Ale mnie wkurwil.

    Gdyby ktos mial juz sciagnietego fast pokera bylbym kontent gdyby udostepnil. dzieki
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 08-02-2013 o 12:56

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    I czy to warto grać na krzakach?
    (taka pół-prowokacja, ale pół-serio).

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Ongame kusi hordami donkow. We shall see.

    tbh dla mnie teraz wszystko oprocz ps i ftp traci krzakiem ;]

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    tbh dla mnie teraz wszystko oprocz ps i ftp traci krzakiem ;]
    +100000

    Czasem ktoś mnie prosi, żeby zagrał na ongame jakiś turek za niego, bo wyjeżdża. Gdy odpalam ten soft, mój skill spada o 90%...

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Ta sama przygoda tylko x100 czeka cie jeszcze przy wysyłaniu dokumentów weryfikacyjnych... Ja instalowałem chyba 3 przeglądarki i żadna nie ogarnęła tematu, a każde wysiadała w innym momencie. W końcu któraś chyba ogarnęła temat... a support na betasfe to jest po prostu śmiach. Screeny z rozmowami z nimi to nadają sie do wklejenia na jakieś portale humorystyczne.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Karolina: Fast pokera powinien Pan móc ściągnąć z Explorera, jednak wkrótce produkt ten będzie wycofany polecam zatem korzystac z Microgaming pokera czyli pokera black
    Hero: "wkrotce" tzn jutro, za tydzien czy za trzy miesiace?
    Karolina: takiej informacji nie posiadamy
    Karolina: jeśli w przeglądarce Internet Explorer nadal ma Pan problem ze ściągnięciem fast pokera, sugeruję grę przez przeglądarkę a także zachęcam do wypróbowania Pokera Black

    hahahahhhaaaa, chyba sobie daruje, myslalem ze w swietle sporej konkurencji wszystkie wieksze sieci 3maja jakis poziom... moze moja luba sobie pogrinduje za zrobiony juz depozyt


    btw: wczoraj Pani z ang supportu powiedziala mi, ze fastpoker wymaga pokera black co okazuje sie bzdura