Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Czy ktos ma jakiekolwiek przeslanki jak ten ziomus robi te triki...? Chodzenie po Tamizie w centrum Londynu, wprawdzie spektakularne, ale dosyc "latwe" [nie wiem, szyba pod woda etc]. Czytanie w myslach strasznie traci podstawionymi ludzmi, ale...

    -> przejscie przez szybe u Rio Ferdinanda na bankiecie

    -> trik z naszyjnikiem u Pharella Williamsa [w boksie f1 ferrari]

    -> trik z czytaniem w myslach i motylami z Natalie Imbruglia?

    -> wlozenie telefonu do butelki i zadzwonienie na niego dla potwierdzenia, ze to ten sam?

    i masa innych trickow...

    anyone?

    byl nawet na wpt venice i wzial jakiegos semi-znanego prosa potasowal karty, rozlozyl na trzy kupki, pros wybral jedna i... Dynamo po kolei zgadywal kolor a ostatnia karte nazwal dokladnie.

    poprosil przechodnia o wyjecie portfela i potrzasniecie nim po czym wyjal od siebie z kieszeni drobne i naliczyl 4,5 funta po czym poprosil owego przechodnia o wysypanie drobnych i przeliczenie... wyszlo 4,30 funta. Wiec magik nalegal na przeszukanie kieszeni i... owy przechodzien znalazl tam brakujace 20p XD.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    -> przejscie przez szybe u Rio Ferdinanda na bankiecie
    41:40 przechodzi za tym gościem w płaszczu, widać nawet ruch w okolicach podłogi zanim koleś w płaszczu zasłania to miejsce. Obok szyby jest wyjście na zewnątrz. Reszty trików się nie podejmuję, tyle mi się udało zauważyć.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    @ indigo

    mozesz rozwinac, bo nie widze zwiazku miedzy eksperymentem a trikami dynamo. dzieki.

    @godek

    a ludzie na zewnatrz? przeciez zuwazyliby, ze on wychodzi przez drzwi... edit: a jezeli sa podstawieni to to po prostu fake a nie magician impossible :P
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 06-02-2013 o 09:24

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    @ indigo

    mozesz rozwinac, bo nie widze zwiazku miedzy eksperymentem a trikami dynamo. dzieki.
    4:25 - 4:35

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Mnie ciekawi jedno,koleś wytypował jakieś tam wyniki na euro2012 przed turniejem,od ćwiercfinałów bodajże, wysłał kupon zapakowany w kopercie do tv,po czym po ME poszedł do Tv i tam zobaczyli że trafił wszystko!!!! kase przeznaczył na cel charytatywny...i teraz jeżeli nie jest to jakieś oszustwo na potrzeby tv tylko "magia" to... DLACZEGO NIE ROBI TEGO NOTORYCZNIE WYGRYWAJĄC OGROOOOOOOOOMNEEEEEE PIENIĄDZE I POMAGAJĄC WIELU LUDZIOM NA SWIECIE???

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    a skad wiesz, ze nie? :P

  9. #9
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    0
    Większość trików jest prosta do przejrzenia. Opiera się na statystach itp. Ale ciekaw jestem tego: Dynamo walks down a building - Dynamo Magician w takim tłumie nie ma raczej mowy o statystach, więc jak gośc to robi?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    imho nie jest prosta jezeli zalozysz, ze nie ma podstawionych ludzi a triki nie sa montowane - nie chce mi sie wierzyc zeby discovery poszlo na taka podpuche, albo zeby bbc ukladalo sie z nim - a jezeli caly show opiera sie na statystach to to fake i podjade go wysmiac do bradford :P