Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Jeżeli dobrze odczytałeś gościa czyli (tight ) i pasive, to
    odrzuciłbym dwie, trzy największe pary czyli AA.KK.QQ
    (jak już wiadomo błednie).
    Chyba, że PFR nigdy nie raisuje

    To co brałbym pod uwagę do pary JJ-55 i 22
    33,44 odrzucam (rock nie zagrałby na flopie w ten sposób)

    dalej brałbym pod uwagę 56s 43s (był na SB a pre flop nie był pdobijany)
    Odrzuciałbym wszelkie draw do kolor, TAP pewnie by dał CHECK,
    szczególnie z SB i mając przed sobą jeszcze tylu gości przed sobą

    I teraz zimna matematyka
    69% do 31 % jesteś faworytem , czyli easy ALL-IN
    Gdyby do tego dołożyć, odrzucone przeze mnie AA-QQ
    to Twoja przewaga wzrasta do
    75 - 25. czyli decyzja jeszcze łatwiejsza


    pzdr




    pzdr

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    no nie zrobilem fold z miejsca tylko po dlugim namysle
    czulem ze bedzie wiele nieprzychylnych dla mnie komentarzy ale... gdy czuje ze jestem z tylu to pasuje/ byc moze jest to zle przyzwyczajenie z mej ukochanej omahy
    dla swietego spokoju sprobuje dowiedziec sie co przeciwnik mial

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez palo
    dla swietego spokoju sprobuje dowiedziec sie co przeciwnik mial

    taa to jest najgorsze gdy sie zrobi powiedzmy niekonwencjonalne zagranie badz bardzo dyskusyjne a po głowie chodzi czy bylo ono ok czy nie i ciagle sie mysli co ops miał

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    A ja tutaj podkładam się pod wasz osąd i powiem, że dobrze zrobiłeś. Nie było żadnego raise preflop wiec oglądasz flop za darmo, gdybyś nie zobaczył tej 2 to byś nawet 30 sec nie zastanawiał się nad fold'em. I jeśli to jest rock to zakładamy 3 układy: 44, 55, 34 i przeciwko tym układąm jesteś wtopiony już na starcie, a żeby wygrać musisz dobrać, wiec easy fold, ale do tego trzeba good read. Sam nie wiem jakbym rozegrał takie rozdanie, raczej wszystko też zależałoby od tego co bym wyczytał z gościa ...

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    A ja Wam powiem, że jak się czasami nie spłuczecie z set'em to znaczy, że źle je rozgrywacie ( oczywiście to nie moje słowa - zdaje się, że Doyle Bronson, ale głowy sobie nie dam uciąć).

    To nie Omaha tylko HOLDEM !!!

    Dlatego jak dla mnie easy all in :wink:

    Carlos

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    U nas takiej bym nigdy nie zrzucil,szczegolnie przeciw pewnym graczom,ktorzy potrafia na 1/2 playmoney zrobic raise pre-flop do 75 playmoney z QJ os :wink: aczkolwiek raz tripsa zrzucilem to ez bylo arcyciekawe rozdanie!!!

    Szczegolow nie pamietam,ale:

    ja K10 na reku,raiseow pre-flop i po nie przytocze,ale jakos ostro nie szlo jesli dotrwalem do turna gdzie pojawila sie druga 10.flop byl cos a`la A J 10(kiery) i jakis small bet,chyba 3 nas,czy 4 dalo call.turn 10.ja mocno bije,pewnie za jakies 80% pota bylo i jeden caller.River K i 3 kier bodajze. I gracz zagrywal przede mna i rzucil all inna za jakies jeszcze ponad 100 playmoney a w pocie pewnie bylo cos kolo tego. W zwiazku z tym co sie znalazlo na stole uznalem moja reke za slaba i foldnalem,ale cholera wie jak bylo,do dzis nie poznalem prawdy!

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Też to gdzieś czytałem i faktycznie Doyle tak powiedział.

    Za każdym razem jak seta przegrywam z wyższym albo z jakimś runner runnerem po allinie przypominają mi się te słowa.

    U mnie prawdopodobnie skończyłoby się na allinie tak czy inaczej i poźniej bym płakał, że gośc "prawie rock" mial strita na flopie i mi full nie doszedł albo miał wyższego seta.
    Ale ja potem takie rozdania w gorzkich żalach wklejam więc...

    Pozdrawiam