Strona 17 z 35 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 341
  1. #161
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A jakie masz ROI z tej próbki? Dopiero zestawiając te dwie wielkości możemy się zastanowić. Ale jest prawdopodobne, że tak jak mówisz - za mało gamblingu.

    Dodam w ramach ciekawostki, że w czasie mega downswingu, który pokazywałem na wykresie kilka postów temu, miałem ITM chyba około 12%, czyli niewiele niższy niż zwykle.

  2. #162
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    roi mam 21%

  3. #163
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No to ja bym się problemów nie doszukiwał. A jaki nick?

  4. #164
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    odezwij się na skypie [ born2freeride ], publicznie wolę nie podawać bo po co

  5. #165
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Filipiny???? Czy znalazłem nie tego, co trzeba?

  6. #166
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    W podpisie tutaj masz Filipiny, więc chyba dobrze znalazłeś

  7. #167
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    W podpisie tutaj masz Filipiny, więc chyba dobrze znalazłeś
    Fakt. No to ładnie Cię wywiało... Poker wywiał, czy inne sprawy?

  8. #168
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Poker i polska zima Więcej szczegółów na tym blogu na PS W zasadzie to juz w kraju jestem, ale myślami dalej tam więc w zostalo w profilu

  9. #169
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wczoraj zostałem oficjalnie wpuszczony przez Radę Starszych na wyższe stawki ($8) będę je mieszał z $2,5 w stosunku 1-3.

    Póki co po niecałych 3,5k turków ROI około 14%. Moje gra się wg trenerów poprawia. Przede wszystkim sprowadza się to do zwiększonej agresji, w głównej mierze first-in. Wbrew chyba powszechnie panującemu przekonaniu najwięcej żetonów leży właśnie nie w pulach, którymi ktoś już się zainteresował i w których, by żetony zdobyć, trzeba się wdawać w przepychanki, ale właśnie w tych, w których nikt się przed nami nie odezwał. Często na treningach, analizując HH trenerzy mówią mi, że tu powinien być open. Ja mówię, że ok, ale otworzyłem 3 poprzednie z rzędu, więc na czwartego to już na pewno ktoś się odwinie. Słyszę tylko śmiech. "to daj mu się odwinąć", mówią. Niech nam przeciwnicy udowodnią, że otwieramy za dużo, a póki tego nie robią, to otwieramy.

    Wykres na chwilę obecną wygląda tak:
    temp.JPG

  10. #170
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    czemu nie 3+r?