Strona 22 z 35 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 341
  1. #211
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    A z innej beczki w jakich godzinach gracie? Widzicie różnicę poziomu pomiędzy 14, 17, 20 a 22?
    Ja pracuję, więc gram wyłącznie wieczorami. Na zdrowy rozsądek rano/w południe powinno być mniej regów, bo odsypiają, ale nie sprawdzałem w praktyce.

  2. #212
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Ja z racji złamanej ręki grywam również w dzień, dzisiaj grałem mini sesję o 8 rano i spotkałem 1 dobrego rega i kilku średnich.

  3. #213
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    Ja z racji złamanej ręki grywam również w dzień, dzisiaj grałem mini sesję o 8 rano i spotkałem 1 dobrego rega i kilku średnich.
    Ała... A złamanej ręki możesz używać do gry? Bo ja gram "na dwie ręce" i słabo obie wyobrażam powrót do grania jedną.

  4. #214
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ała... A złamanej ręki możesz używać do gry? Bo ja gram "na dwie ręce" i słabo obie wyobrażam powrót do grania jedną.
    Jestem leworęczny/myszka ogarnięta/,a 'złamana ręka' to kość łódeczkowata prawego nadgarstka-gips od połowy przedramienia do początku palców więc wszystkie palce w miarę ruchome- 4 klawisze obsługuję

  5. #215
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Mi też się intuicyjnie wydaje (i tak uczą moje kołcze), że bierzemy wszystkie możliwe rebuye i addony. Im więcej mamy żetonów, tym lepiej dla nas przecież. I jestem bardzo zdziwiony, że istnieją jakieś matematyczne rozważania mówiące co innego.
    Nie znam się na tym, ale tak na chłopski rozum:
    Podwójne wkupienie się nie daje Ci "dwóch żyć" - jak przegrasz wszystkie żetony, odpadasz. Zostajesz w turnieju jedynie przegrywając allina do kogoś, kto się wkupił raz (albo zdążył już część żetonów przegrać obv). Tak więc wydaje się, że lepiej się wkupić do dwóch różnych turniejów niż do jednego podwójnie.
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A późniejsze rebuye (podwójne) uzasadniam tym, że skoro już włożyłem pieniądze w turniej to jaki jest sens go porzucić po przegranym rozdaniu, skoro mogę grać dalej.
    To przypomina tłumaczenie słabych graczy, że "tyle już kasy wrzuciłem do puli, nie mogę teraz spasować". Jeśli rebuy jest tańszy niż podstawowy buy-in, to racja. Ale jeśli kosztuje tyle samo, to równie dobrze można się wkupić do innego turnieju - na jedno wyjdzie, jeśli chodzi o koszty, a w kwestii tego, co mówi gandalfini - wpłacając tę samą kwotę mamy niższy stack niż przeciętny gracz i mniej big blindów niż na początku, więc bardziej opłaca się po prostu nowy turniej odpalić.

    Tak więc nie jestem przekonany, czy w grze online, gdzie po prostu można zagrać kolejny turniej po odpadnięciu, branie rebuyów czy addonów ma aż tak duży sens.

  6. #216
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    wpłacając tę samą kwotę mamy niższy stack niż przeciętny gracz i mniej big blindów niż na początku
    Ale na shortstacku mamy bardzo czesto autoprofitowe pushe. Poza tym odpadajac i zaczynajac od poczatku nowy turniej tracimy czas ktory wlozylismy w ten pierwszy. Po rebuyu do ITM zastaje nam powiedzmy pol godziny gry a zaczynajac od zera - godzina
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 13-05-2013 o 15:55

  7. #217
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czyli, idąc tym tokiem rozumowania, jeśli w trybie "late registration" można się wkupić do turnieju, powiedzmy godzinę po jego rozpoczęciu, to bardziej się opłaca tak zrobić, niż zapisać od razu na początku?

  8. #218
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie znam się na tym, ale tak na chłopski rozum:
    Podwójne wkupienie się nie daje Ci "dwóch żyć"
    No ale daje mi większy stack... Trzeba komuś tłumaczyć, że lepiej mieć stack większy niż mniejszy?

  9. #219
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Czyli, idąc tym tokiem rozumowania, jeśli w trybie "late registration" można się wkupić do turnieju, powiedzmy godzinę po jego rozpoczęciu, to bardziej się opłaca tak zrobić, niż zapisać od razu na początku?
    to zalezy od struktury (zwłaszcza wielkości addona ) ale w turbo rebuyach bardzo często jest tak jak mówisz. Np w 3x turbo rebuy na starsach największy sens ma rejestracja w ostatniej sekundzie late rega
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 13-05-2013 o 16:06

  10. #220
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Np w 3x turbo rebuy na starsach największy sens ma rejestracja w ostatniej sekundzie late rega
    Dokładnie tak robimy całym kontraktowym teamem.