Strona 1 z 35 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 341
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ponieważ na forum i tak siedzę, a jedynym aktywnym tematem są brednie Wacika, to wrzucę też info o swoim kontrakcie, który właśnie rozpocząłem. Jestem w grupie 11 uczniów, którzy wspomagani przez 3 trenerów są na kontrakcie obejmującym zagranie 10k sztuk 180man SNG turbo. Zyskami dzielimy się z trenerami, w zamian mamy szkolenia oraz review hand history.

    Od czasu do czasu będę tu wpisywał postęp, a zainteresowani mogą zerknąć na sharka (zresetowałem się na starcie kontraktu):
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics

    W tej chwili, po przekroczeniu 100 sztuk wynik to - 18BI.

    Istotnym ograniczeniem jest zakaz gry więcej niż 12 stołów na raz. Ja zawsze grałem więcej, ale czuję, że to ograniczenie wyjdzie mi tylko na dobre.

    Gdyby ktoś był zainteresowany, to chętnie podyskutuję o czymkolwiek związanym z tymi turniejami. Możemy analizować ręce, dyskutować o strategii, whatever.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ja z checia poczytam o 180 osobowych sng, moglbys wrzucic ciekawsze spoty.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    ja z checia poczytam o 180 osobowych sng, moglbys wrzucic ciekawsze spoty.
    Szczerze mówiąc, to takie trafiają się raz na ruski rok i to że są ciekawe wynika raczej z charakterystyki konkretnego przeciwnika, która zmienia nasze domyślne zachowania, niż z samych kart. Generalnie to po prostu matematyka i tyle.

    Ale postaram się czasem coś wybrać. W ramach kontraktu trenerzy robią filmy z review naszych HH, więc jeśli zatrzymają się na jakiejś ręce na dłużej, to wrzucę.

  4. #4
    sory zią ale czelendżu wacika to ty nie przebijesz
    tak czy siak - good luck

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    sory zią ale czelendżu wacika to ty nie przebijesz
    No nie śmiałbym próbować nawet

  6. #6
    Po spojrzeniu na wykres Wolanda mam takie ogólne pytanko dotyczące różnego rodzaju programów, stron, itp. obliczających wyniki, ROI, itd. Sam z nich nie korzystam (używam jedynie excela, który na moje skromne potrzeby w zupełności mi wystarcza). Dlaczego do obliczeń jest brane wpisowe nie obejmujące rake'u? Przecież to jest realny i stały koszt, który wpływa na nasze zyski. ROI liczone od "netto" jest przecież zawyżone (wiem, że jest rakeback, goldstary, sliverstary i inne) ale mają mniejsze znaczenie niż sam rake.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Dlaczego do obliczeń jest brane wpisowe nie obejmujące rake'u?
    Jestem niemal pewien, że rake jest brany pod uwagę. Jedyne co może być mylące to rozróżnienie ROI od średniego ROI. To pierwsze to suma zysków przez sumę kosztów, drugie to średnia wartość zysku przez koszt (czyli średnia wartość ROI z pojedynczego turnieju).

    Sharkscope w ogólnej tabelce pokazuje to drugie, co jest moim zdaniem kiepskim pomysłem, bo wcale za wiele nie mów. Zwykłe ROI, liczone z sum kosztów i zysków, byłoby znacznie sensowniejsze.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Trochę grałem te sitki z chęcią podłączę się do tematu. Chociażby dlatego, żeby żył inny temat niż Watamen.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Grałem wcześniej z powodzeniem 180man nie-turbo za $4,5. Niestety tam nawet ROI rzędu 20% nie dawało szans na godziwy zarobek, ponieważ jeden turniej trwał 4,5h. Dlatego przeskoczyłem na turbosy, gdzie z oczywistych powodów nawet niższe ROI może dać wyższe $/h.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Możecie wrzucać pytania, bo mi trudno zgadnąć, co konkretnie może Was interesować.

    Jeśli chodzi o raport, to dziś udało się wyzerować stan.

    177 turków, +1BI

    EDIT: Dziś miałem obłędnie wariancyjny dzień. Albo mnie masakrowali, albo ja masakrowałem. Bardzo mało grubych rozdań zakończyło się zgodnie ze statystyką. Do tego dwa pokery w ciągu jednego wieczoru, z czego jeden pokonał karetę. I to na FT.
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 26-01-2013 o 02:00