Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 341
  1. #291
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie robisz shota gdzieś wyżej?

  2. #292
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie robisz shota gdzieś wyżej?
    Nie ma nic wyżej Są oczywiście droższe freezouty, ale rebuy'ów niestety nie ma. Wolałbym żeby zamiast jednego poziomu $3,5 były np. $1,5 i $5, ale nie ma. Więc nie ma o czym mówić, nigdzie się stąd nie ruszam. Szczególnie, że spodziewam się korekty. Pół biedy, jeśli będzie to cały kolejny miesiąc na zero, ale równie dobrze może to być jeden wielki wpierd...l i cały profit z tego miesiąca zniknie.

  3. #293
    Piękny wykres, graty!
    I oby wariancja odbierała swoje jak najwolniej

  4. #294
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No, w tym miesiącu póki co lanie. Minął tydzień, jestem -$750. Ale to nic wielkiego, wiec luz blues.

  5. #295
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wpierdol trwa Bilans miesiąca to -$1,5k, ale należało się tego spodziewać, więc póki co wszystko ok.

    Zwolniłem trochę tempo ostatnio, więc nadal jeszcze nie dobrnąłem do końca kontraktu.

    chart (5).jpg

  6. #296
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    No wlasnie ja mam takie pytanko czy gdybyś grał mniej np. 10 dziennie, jeden po drugim,to wykres wygladalby podobnie?gorzej?lepiej?wiadomo że rozegranie 10k zajeloby wieki ale czy uwazasz ze wtedy moglbys miec lepsze wyniki?Gratuluje wytrwalosci i wynikow

  7. #297
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    No wlasnie ja mam takie pytanko czy gdybyś grał mniej np. 10 dziennie, jeden po drugim,to wykres wygladalby podobnie?gorzej?lepiej?wiadomo że rozegranie 10k zajeloby wieki ale czy uwazasz ze wtedy moglbys miec lepsze wyniki?Gratuluje wytrwalosci i wynikow
    Generalnie oczywiście większa liczba stołów obniża jakość gry. Gram w tej chwili komfortowo 12-14 sztuk, jednak nadal zdarzają się czasem jakieś misclicki, albo błędne odczytanie sytuacji na stole. Gdybym grał mniej turków na raz, pewnie zdarzałyby się rzadziej. Natomiast trzeba zwrócić uwagę na to, że gdy mamy bardzo mało stołów, zaczyna się nam nudzić i zaczynamy grać dziwne spoty. Tak więc obniżenie liczby stołów poprawiłoby ROI ale tylko pod warunkiem, że nie wpadlibyśmy właśnie w pułapkę szukania sobie atrakcji, skoro jest nudno.

    No i trzeba pamiętać, że naszym celem nie jest ROI, tylko $/h, a optymalizacja tego wskaźnika to szukanie kompromisu, między jakością gry a liczbą stołów na raz.
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 21-11-2013 o 14:39

  8. #298
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wpierdol, trwa. W tym miesiącu przekroczyłem już 2k w plecy. Na sharkscopie mam uroczą rybkę w uroczym akwarium

    Nie grałem dużo, zaledwie około 420 gier, ale w tymi miesiącu nie miałem jeszcze nawet HU...

  9. #299
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie robisz shota gdzieś wyżej?
    XD

    predkiej odbitki szczerze zycze

  10. #300
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No i dlatego nie wolno skakać wyżej zbyt szybko... Na 180tkach kilka tysięcy turków to jeszcze niewiele by ocenić gracza.