Strona 29 z 35 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 341
  1. #281
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A kiedy wariancja odda żetony, które mi ukradła?
    Jest ryzyko, że przez pomyłkę oddała je mnie...

  2. #282
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Moi ludzie już do Ciebie jadą

  3. #283
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wczoraj drugi tydzień z rzędu udało się dojść daleko w Sunday Stormie (ale nie dość daleko niestety). W zeszłym tygodniu miejsce ~500, wczoraj 218 na ~39k grających. Brakuje mi chyba odwagi do podejmowania ryzyka - podejścia takiego, że albo się nabuduję, albo wcześnie odpadnę. Nie mówię o gamblowaniu, ale np. o spocie gdzie siedzimy na BB z A7 i 14BB i button z miliardem chipsów pushuje. Co by nie miał, to zagranie z jego strony kiepskie, niemal na pewno go bijemy, ale ja cały czas takie spoty odpuszczam. "A bo wolę wrzucić first-in", "A bo będzie lepsza okazja". Potem się okazuje, że blindy rosną, okazji nie ma i się nagle budzimy z 6BB. Jednym słowem - nie ma co się czaić, bo potem się człowiek tylko skarży, że 6h siedział a wygrał na czteropak.

    EDIT: A kolega z teamu wygrał wczoraj Hottera $11 zgarniając po dilu $13k
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 14-10-2013 o 14:37

  4. #284
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Co by nie miał, to zagranie z jego strony kiepskie, niemal na pewno go bijemy, ale ja cały czas takie spoty odpuszczam.
    Czyli jak by nie patrzeć nie takie znowu kiepskie skoro udało mu się zmusić Cię do zrzucenia ręki, która bije jego zakres. Pozostaje jedynie kwestia kto i z jakim stackiem siedział na SB.

  5. #285
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Heh, no można i tak na to spojrzeć.

    Generalnie rzecz ujmując - jestem zbyt tight w MTT. O ile w sitkach zaczynam już napierd... jak należy, o tyle w MTT, szczególnie po kilku godzinach gry, szkoda mi się nadziać i odpuszczam zbyt często.

  6. #286
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Właśnie odkryłem, że dotychczas zerkając ile gier pozostało mi do końca kontraktu patrzyłem tylko na same SnG 180man, a przecież w ramach kontraktu grałem też trochę MTT, różne satelity itp. Tak więc wygląda na to, że w tej chwili do końca pozostał mi zaledwie mniej więcej tysiąc turków, czyli tak mniej więcej do końca listopada.

  7. #287
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Heh, no można i tak na to spojrzeć.

    Generalnie rzecz ujmując - jestem zbyt tight w MTT. O ile w sitkach zaczynam już napierd... jak należy, o tyle w MTT, szczególnie po kilku godzinach gry, szkoda mi się nadziać i odpuszczam zbyt często.
    Odpuszczasz call, czy odpuszczasz też własne profitowe pushe?

  8. #288
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Odpuszczasz call, czy odpuszczasz też własne profitowe pushe?
    Jedno i drugie, ale myślę, że to pierwsze przede wszystkim. Drugie może też, ale teraz już chyba naprawdę rzadko.

    W sumie przyszedł mi do głowy jeden bardzo ważny element do wzięcia pod rozwagę w momencie podejmowania decyzji. Jak się czujemy na stole. Jak oceniamy naszych przeciwników. Zwróćmy uwagę, że jeśli siedzimy na stole z samymi mordercami mającymi ssześciocyfrowe dochody w MTT, to każdego flipa bierzemy z pocałowaniem ręki. Jeżeli natomiast widzimy, że nasi przeciwnicy grają katastrofalnie, to flipów wcale nie chcemy. Należ o tym pamiętać, ale jednocześnie nie przeceniać tego elementu zbyt mocno (to chyba mi się cały czas zdarza gdy folduję takie ręce jak A7 - "niby jestem pewnie lepszy, ale skoro to fishe, to znajdę pewniejszy spot").

  9. #289
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Gratuluje wyników, oby tak dalej

  10. #290
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Run trwa, a wręcz staje się obłędnie niewiarygodnie dobry. Październik zamykam profitem 5k (właściwie wyłącznie turnieje $3,5R). Po rozegraniu ich ponad 1700 sztuk (ogólnie, nie tylko w tym miesiącu) mam ROI 38%, które oczywiście jest absurdalnie dobre i oczywiście nie do utrzymania. W ogóle przyjdzie mi za ten run zapłacić, bo te wyniki są znacznie ponad skilla. Ale póki co można się cieszyć

    chart (12).jpg