Strona 25 z 35 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 341
  1. #241
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No i cóż, przychodzi jedna sesja z profitem ponad $1.100 i robi się jakby przyjemniej...
    chart (9).jpg

  2. #242
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  3. #243
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A nie nie, donkaments to to. Przyzwoity stack i jakieś 140 left w The Big $11, $14k za pierwsze.
    No Limit Texas Hold'em Hand, 3200/6400, WolandPL | BOOM! Hand Replayer

  4. #244
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A nie nie, donkaments to to. Przyzwoity stack i jakieś 140 left w The Big $11, $14k za pierwsze.
    No Limit Texas Hold'em Hand, 3200/6400, WolandPL | BOOM! Hand Replayer
    czyli koles z BB zagrał źle/słabo/jak donk ???

  5. #245
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    czyli koles z BB zagrał źle/słabo/jak donk ???
    No nie, właśnie niestety nie. No może ten jego bet na flopie jest dziwaczny, ale dość zrozumiały. Nie mogę złego słowa powiedzieć o tym jak rozegrał swoją rękę.

    Mówiąc donkamenty o MTT mam na myśli to, że trzeba tam mieć gigantyczną porcję szczęścia, żeby coś shipnąć. Oczywiście umiejętności pomagają, ale nawet najlepszy gracz świata musi mieć sporo szczęścia.

  6. #246
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Gratulacje tej sesji za 1100. To chyba kilka z rzędu wygranych?

  7. #247
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Gratulacje tej sesji za 1100. To chyba kilka z rzędu wygranych?
    Dwie wygrane ósemki, jedno drugie miejsce w ósemce i wygrana dwójka. Chyba ze 2 miesiące w sumie nie miałem takich osiągnięć, a nagle bam.

    A po dzisiejszym treningu uzgodniłem z trenerem, że chwilowo odstawiam ósemki a popróbuję $3 rebuy. Ruch lepszy, a poziom podobno znacznie niższy. Tylko gra zupełnie inna, więc trzeba się przestawić.

  8. #248
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Po pierwszej sesji na $3 rebuy wydaje mi się, że to będą bardzo przyjemne turnieje. Kiedyś, jeszcze przed kontraktem, grałem je ponosząc duże straty, ale grałem zupełnie inaczej, niż gram teraz. Zobaczymy, czy realia potwierdzą mój optymizm, ale generalnie uważam, że poziom jest tam bardzo niski. Są zwykłe fishe, jak wszedzie, ale do tego są ludzie grający jako tako 180tki freezouty i nie dostrzegający różnicy między freezoutem a rebuyem - głębsze stacki.

    Oczywiście $3r są solidnie zaregowane, ale po pierwsze jeszcze nie w 100%, a po drugie, co podkreślają wszyscy trenerzy, fakt bycia regiem jeszcze nie mówi niczego o grze. Jest mnóstwo regów robiących bardzo podstawowe błędy. Jak choćby ja.

    I odpowiadając z góry na popularne pytanie - tak, zawsze bierzemy podwójnego rebuya i addona i rebujujemy się do bólu w czasie fazy rebuy, jeśli zajdzie taka konieczność (ale to NIE oznacza gamblerskiej gry w fazie rebuy, a to był właśnie mój najpoważniejszy błąd wcześniej).

  9. #249
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Kolejna lekcja radzenia sobie z downswingiem - grać swoje. Wariancja odda.

    chart (1).jpg

  10. #250
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    3 najwieksze/najwazniejsze roznice miedzy 2,5$ freezout a 3$ rebuy?