Strona 5 z 35 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 341
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Mnie osobiście fascynuje fakt, że 66 ma tutaj przewagę na flopie. Prawdopodobnie tylko dzięki temu, że ma draw do straight flusha.

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    a czy nie jest to za luzny open jak na ilosc shortow i BB ?

  3. #43
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    A jakie trzeba spełnić warunki żeby sie dostać na to szkolenie? Ile wcześniej tych turków ugrałeś i z jakim skutkiem(roi)?

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    A jakie trzeba spełnić warunki żeby sie dostać na to szkolenie? Ile wcześniej tych turków ugrałeś i z jakim skutkiem(roi)?
    To jest słodka tajemnica trenerów Od kandydatów wymagali podania nicka na starsach i odblokowania statystyk na sharkscopie. Potem kontaktowali się bezpośrednio.

    Spytam dziś, czy nadal szukają chętnych.

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Szukają, ale z jakims doświadczeniem w wieloosobowych sitkach...jakim i co to znaczy już sie nie dowiedzialem

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Szukają, ale z jakims doświadczeniem w wieloosobowych sitkach...jakim i co to znaczy już sie nie dowiedzialem
    Jestem w tej chwili w pracy, więc nie mam jak z nimi pogadać. Mogę podrążyć, jeśli chcesz. A jak wygląda Twoje doświadczenie z wielostolikowymi SnG? Kompletnie zero?

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    zupełne zero...tyle ci kiedyś pogrywałem turbo 6 max. Ale to wyglądało tak, że z 5$ które zostalo zrobiłem 150 potem wiekszośc straciłem i odpuściłem...coś tam czytałem ICM z grubsza kojarzę, ale generalnie to musiałbym sie uczyć od nowa

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No to pewnie dlatego nie bardzo są zainteresowani współpracą z Tobą. Są nastawieni na doszlifowanie ludków, którzy już to grają, niż uczeniu kogoś od nowa.

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    no tak, ale ile ty grałeś? Jakie stawki? Czy miałeś jakieś wysokie Roi, czy wystarczyło być ogarniętym?

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Zagrałem kilka tysięcy 180tek nie-turbo z ROI powyżej 20%. Jeśli chodzi o turbosy, to miałem gigantyczną huśtawkę ze względu na mieszanie stawek. Byłem zarobiony na $2,5, chyba koło break even na $8 i straszliwie zmasakrowany na $3,5R. Myślę, że wyglądałem na takiego, który daje jakieś perspektywy na doszlifowanie