Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 341
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Pierwszy tydzień kontraktu zakończyłem liczbą 309 turków i stratą 15BI.

    Nie mam jeszcze żadnych review moich HH przygotowanych przez trenerów. Gdy się pojawią, będę tu wrzucał ciekawsze rozdania lub najczęściej pojawiające się u mnie błędy.

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jakie staty w hudzie wyświetlasz?

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Jakie staty w hudzie wyświetlasz?
    Ech... Przede wszystkim muszę się przyznać, że bardzo rzadko patrzę na jakiekolwiek inne niż VPIP i PFR.

    Poza nimi mam w zestaiwe :3bet, fold to 3bet, flat call, total steal, SB steal i fold to steal. Problemy z tymi statsami są dwa. Pierwszy, to uzbieranie miarodajnej próbki, które dla randomów nie nastąpi nigdy, a drugi, w przypadku regów, to fakt, iż nasze dane są zbiorcze - z różnych faz turnieju. HM ma chyba opcję wyświetlania tylko statsów z danego poziomu blindów, ale wtedy wpadamy z powrotem w problem pierwszy - mała liczba rąk. Dlatego ja tej opcji nie używam, ale do tych danych podchodzę z dużym dystansem.

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No właśnie mam takie wrażenie, że szczególnie w turbo, staty są praktycznie bezużyteczne.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    No właśnie mam takie wrażenie, że szczególnie w turbo, staty są praktycznie bezużyteczne.
    VPIP + PFR są oczywiście wybitnie użyteczne. Wszystkie pozostałe wyłącznie na regów, wyłącznie w bardzo ściśle określonych spotach i do tego traktowane z dystansem. Takie jest moje prywatne zdanie.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Problemy z tymi statsami są dwa. Pierwszy, to uzbieranie miarodajnej próbki, które dla randomów nie nastąpi nigdy, a drugi, w przypadku regów, to fakt, iż nasze dane są zbiorcze - z różnych faz turnieju. HM ma chyba opcję wyświetlania tylko statsów z danego poziomu blindów, ale wtedy wpadamy z powrotem w problem pierwszy - mała liczba rąk. Dlatego ja tej opcji nie używam, ale do tych danych podchodzę z dużym dystansem.
    Można ustawić filtry, które będą pokazywać statsy w zależności od ilości posiadanych przez danego gracza bb (przedziałów), np. od 1 do 10bb, od 11 do 20bb, a to chyba sporo ułatwia, bo wiesz jak ktoś gra będąc shortem, bigstackiem itd niezaleźnie od levelu blindów. W HM1 jest to opcja "HUD Tourney Filters".

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Można ustawić filtry, które będą pokazywać statsy w zależności od ilości posiadanych przez danego gracza bb (przedziałów), np. od 1 do 10bb, od 11 do 20bb, a to chyba sporo ułatwia, bo wiesz jak ktoś gra będąc shortem, bigstackiem itd niezaleźnie od levelu blindów. W HM1 jest to opcja "HUD Tourney Filters".
    Ooo, o tym nie wiedziałem, muszę poszukać w HM2 i przetestować, dzięki!

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    myslisz ze 100-150 BI wystarczy zeby sie wziac za te sitki ?

    cashouty i ciezki grudzien mnie skrocily i szukam innego planu niz zejscie na nl10.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    100BI to agresywny bankroll, obarczony ryzykiem, ale dla dobrego gracza raczej wystarczający, przynajmniej na najniższych stawkach ($2,5).

    W Twoim przypadku obawiałbym się tylko przesiadki z cashy na SnG - gra jest naprawdę zupełnie inna.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A jakie są różnice?