Strona 18 z 35 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 341
  1. #171
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    czemu nie 3+r?
    No to jest kolejny stopień. Średni buy-in jednak sporo wyższy niż w $8.

  2. #172
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Ale paradoksalnie poziom chyba sporo niższy.

  3. #173
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Ale paradoksalnie poziom chyba sporo niższy.
    Rzeczywiście już nie raz słyszałem taką opinię. No ale buy-in jest buy-in, do wyższego trzeba dojrzeć.

  4. #174
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    raz ze poziom nizszy, dwa nawet jesli BI troche wyzszy to gra bardziej deepowa -więcej gry postflop. jak ogarniasz masz wiekszy edge nad donkami a co za tym idzie mniejsze swingi.

  5. #175
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    raz ze poziom nizszy, dwa nawet jesli BI troche wyzszy to gra bardziej deepowa -więcej gry postflop. jak ogarniasz masz wiekszy edge nad donkami a co za tym idzie mniejsze swingi.
    Ja mam doświadczenia z 3R niestety negatywne (jeszcze sprzed kontraktu). Na $2,5 zarabiałem, na $8 byłem BE, a na $3R płynąłem jak gówno strumykiem...

    A w przypadku kontraktu nie mam nic do powiedzenia - kołczowie ustalają czego ile gram.

  6. #176
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    jasne

    Ja powoli mysle nad przejsciem wyzej i jeszcze nie wiem co wybrac, ale chyba pojde na 3+r jednak. Kumpel to od pewnego czasu gra (przeszedl z 2,5$) z naprawde fajnymi wynikami więc da się

  7. #177
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Ja bym proponował ci na początek zwykłe 180. Za 3,50$ lub 4,50$. Jeśli koniecznie chcesz przejśc na wyższe. A sorry 180 za 3,5$ nie ma chyba zwykłych.
    Ostatnio edytowane przez INeverBluff ; 02-05-2013 o 17:06

  8. #178
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez INeverBluff Zobacz posta
    Ja bym proponował ci na początek zwykłe 180. Za 3,50$ lub 4,50$. Jeśli koniecznie chcesz przejśc na wyższe
    Jeśli chodzi o turbo, to po $2,5 jest dopiero $8.

    Co do 3r, to pamiętajmy, że to kompletnie inna gra, bardziej zbliżona do MTT, bo mamy większe stacki. Koniecznie trzeba o tym pamiętać. Dużo mnie będzie pushowania, dużo więcej gry postflop, a w tym aspekcie gracze SnG, ze mną na czele, są na ogół okrutnie słabi.

  9. #179
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jeśli chodzi o turbo, to po $2,5 jest dopiero $8.

    Co do 3r, to pamiętajmy, że to kompletnie inna gra, bardziej zbliżona do MTT, bo mamy większe stacki. Koniecznie trzeba o tym pamiętać. Dużo mnie będzie pushowania, dużo więcej gry postflop, a w tym aspekcie gracze SnG, ze mną na czele, są na ogół okrutnie słabi.
    Nie , proponowałem mu standardowe 4,5$. A co do 3+r zagadzam sie tu w 100%. Osobiście uważam sie za całkiem niezłego gracza MTT a i tak te SnG'i z rebuyem zawsze mnie miażdżyły nie czuje jakoś tej gry. Wszystkie moje przygody z tymi sitami kończyły sie katastrofalnie wręcz tragicznie.

  10. #180
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Non-turbo nikt już raczej na poważnie nie gra.