Strona 13 z 35 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 341
  1. #121
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Niezwykłych typów można spotkać w tych turkach.
    No Limit Texas Hold'em Hand, 100.00/200.00, Tschernick | BOOM! Hand Replayer
    Hahahaha

  2. #122
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Po przekroczeniu 1,5k turków ROI 9%. Cały czas bardzo mizerne, szczególnie jak na te stawki.

  3. #123
    Ogólnie zasadniczo, jak oceniacie zmianę w strukturach wypłat (27 itm)? Robi to jakąś większą różnicę?

  4. #124
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez SzczepanSzczur Zobacz posta
    Ogólnie zasadniczo, jak oceniacie zmianę w strukturach wypłat (27 itm)? Robi to jakąś większą różnicę?
    Powiem szczerze, że nie porównałem dokładnie starej z nową. Wydaje mi się, że pierwsze 3 miejsca zostały tak samo, więc w strategii nie zmieniło się nic, bo te turnieje są tak top-heavy, że interesuje nas wyłącznie top3, w wręcz wyłącznie HU. Wszystko inne to drobne.

  5. #125
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A na czym innym ma polegać?
    I nie chodzi o stosowanie z automatu, tylko wpajanie sobie właściwego toku myślenia i trenowanie go.
    tylko, ze ja nie mam czasu na "tok myslenia" podczas sesji. Jezeli mowimy o nauce pokera online to bede sie upieral przy "z automatu", w rozumieniu danego spota. Czyli np granie w 3betowanej puli z nitem oop czy tam z dwoma fishami na blindach IP etc etc. Mam juz strategie na takie spoty opracowana na podstawie analizy hh, czytania forum, innych graczy [z kazdego po troszke ] i ja stosuje bo jest dla mnie optymalna. Gdy opanuje ja perfekcyjnie, moge podzielic spoty z jednego worka na kilka mniejszych i jeszcze lepiej dostosowac strategie. Wiadomo, ze po czasie ci madrzejszy, beda starali sie exploitowac moja strategie, dlatego tak wazne imho jest regularna analiza hh.

    a w sng to juz zupelny robocop [tylko najpierw trzeba mu wprowadzic dane, co nie jest latwe, wiem ]

    W pokerze online nie daze przeciez do uzyskania najwiekszego winrate'u, tylko do zmaksymalizowania $/h. Wiec skoro na 4 stolach mam winr 8bb/100 a na dwunastu grajac automatem 4bb/100 to i tak jestem 33% do przodu.

    Moim utopijnym marzeniem jest oparcie mojej gry na odruchach bezwarunkowych :P.

  6. #126
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    W temacie tego, jak swingowe są te gry i jakiej trzeba próbki, żeby móc cokolwiek o graczu powiedzieć, chyba interesujący może być mój wykres z niecałych 2k gier:

    temp.JPG

    Zobaczcie jak ładnie dzieli się na okresy (ciągłe, jeden po drugim, nie pomijam żadnych fragmentów wykresu):
    1) 654 gry: -$71
    2) 260 gier: +$581
    3) 728 gier : -$331
    4) 197 gier: +$547

  7. #127
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czyli 100BI na downswingu spokojnie moze pojsc

  8. #128
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A jakie to stawki?

  9. #129
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    czyli 100BI na downswingu spokojnie moze pojsc
    100BI to małe piwo.

    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A jakie to stawki?
    Wyłącznie $2,5.

  10. #130
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Zobaczcie jak ładnie dzieli się na okresy (ciągłe, jeden po drugim, nie pomijam żadnych fragmentów wykresu):
    1) 654 gry: -$71
    2) 260 gier: +$581
    3) 728 gier : -$331
    4) 197 gier: +$547
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    100BI to małe piwo.
    Ech, na wykresach to wygląda niegroźnie - ważne, że pnie się w górę, jakieś "drobne" odchyły w dół są nieistotne. W rozmowie na forum też się patrzy na to chłodno - "no bid deal, that's poker". Ale ja już po tych 600 grach bym pierdolnął pewnie monitorem o ścianę. Zazdroszczę mindsetu i wiary w swoje umiejętności...