Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    24
    Witam

    Mój wykresstrusiek22.jpg

    Mam na imie Marta, nick na pokerstars strusiek22.

    Z uwagi na brak shipa i spore wypłaty ostatnimi czasy, poszukuję stakea na low/middle MTT na Pokerstars.
    MTT 1-55$ every day+niedzielne majorsy do dogadania w zależności od profitu.
    Podział profitu do dogadania.
    Meta- ilość MTT i/lub cel k$ do dogadania.
    Mogę zacząć od zaraz, z uwagi na to iż jestem nowa możliwa weryfikacja danych osobowych oraz nicka na PS dla zainteresowanych.
    Zainteresowanych zapraszam na PW.

    Pozdrawiam
    Marta

  2. #2
    Marta,

    masz fajny wykres i niezłe ROI - kilkadziesiąt procent. Dobra rada, zależy Ci na stackingu to musisz przedstawić atrakcyjną i konkretną ofertę, która zainteresuje potencjalnych inwestorów. Atrakcyjna bez konkretów nic nie znaczy. Bo co z tego, że masz np. 70% ROI i bierzesz tylko 5% od profitu jeśli paczka dotyczy pakietu 20 MTT. Taka oferta jest $EV- ze względu na małą próbkę i wariancję. Oferty na 100-200 MTT widywane na PS to tak naprawdę jeden wielki gambling dla inwestora. Nawet jak się stackuje graczy pokroju Pyszałka czy Oloriona. Popularność działu stacking na PS wynika tylko z tego, że tam jeszcze mało kto zna teorie stackingu i potrafi policzyć jak wariancja "obcina" $EV w ograniczonej próbce. Te źródełko w końcu wyschnie.

    Napisz konkrety:
    - jakie dokładnie MTT grasz (nie tylko buy-in, ale też rodzaj turbo/non/inne), jaki jest w nich field (średnia ilość graczy),
    - ile MTT grasz na raz, ile rozgrywasz w ciągu miesiąca, albo inaczej ile zajmuje Ci rozegranie tysiąca turków (stackowanie na MTT, poniżej 1000 to słaby pomysł, co z tego, że weźmiesz 1% profitu i masz 70% ROI jak na tysiącu ROI spokojnie może być ujemne),
    - Jaki % profitu chcesz pobierać i co z RB tj. czy zatrzymujesz FPP, czy wypłacasz ekwiwalent (po jakim kursie za FPP) czy może przerabiasz na T$ w statkach do Storma w ramach stackingu/po stackingu,
    - Jaki bankroll potrzebujesz? 200 BI? Czy jest jakiś udział własny?
    - Jakie zabezpieczenie proponujesz? Po wejściu Rekomendacji T banki ograniczyły kredyty "na dowód" w "15 minut" i teraz by wyhaczyć 2000zł trzeba się niezle napocić. Jeśli miałbym dać komuś 10 tyś. zł (takiego rolla potrzebujesz na średni buy-in kilkanaście $$$) na kilka miesięcy by "uprawiał sobie hazard" to wolalbym zobaczyć coś wiecej niz skan dowodu.

    Nie pisze PW, bo poza wykresem nic innego mnie nie zainteresowalo . W obecnej sytuacji wolałbym dać $10 Wacikowi, bo mimo, że jest to oferta -100% to przynajmniej wiem ile stracę. Można by napisać stracę na pewno, czyli bez ryzyka, ale jaki będzie ubaw .

    To tyle, powodzenia, mysle, ze na PS masę osób Twoj wykres skusi jesli juz wyrobisz sobie markę i zaufanie. Pamietaj tylko by oferta byla konkretna i atrakcyjna .

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    24
    Dziękuję kolego za rady, ale nie do końca zrozumiałeś ofertę... wszystko jest w niej zawarte
    Poszukiwałam inwestora, na no-limit bankroll, z metą czyli gram do momentu uzyskania konkretnego profitu.
    Jeśli chodzi o podział to pobieram minimum 60% profitu RB oczywiście w proficie
    Jeśli chodzi o to co gram, jest wszystko na pokerprolabs czy officialpokerranking i jeśli ktoś zdecyduje się na mnie zapewne prześwietli mnie na w.w stronach.
    Na PS niestety nie mogę zamieścić oferty bo za krótko mam konto
    Jeszcze raz podkreślę, że nie oferowałam paczki a stacking, czyli najbardziej prawdopodobne do osiągnięcia konkretnego profitu np. do +10k$ i podział 60/40 czyli 6k moje 4k inwestora. BI konkretne również mnie nie interesuje, a no limit bankroll.
    Kilka osób się odezwało i obecnie finalizuje warunki i mam nadzieję, że na dniach zacznę grindować
    Dzięki jeszcze raz za porady
    Pozdrawiam!