Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 84 z 112 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1112
  1. #831
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Wielkość stacków. Najpierw patrzę na swój stack, potem na swoje karty, potem na stacki za mną, a dopiero gdy te czynniki nie dadzą mi jednoznacznej decyzji, wtedy patrzę na staty przeciwników.
    No właśnie, a mi się wydaje, że on zbyt często patrzy na staty najpierw.

  2. #832
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Jobdzik Zobacz posta
    Tez bym pushowal w sumie na jego miejscu Przeanalizuje to ktos madrzejszy odemnie?
    Na 7BB z buttona to jest push niemal z any2. "niemal", jeśli na blindach jest reg, który wiem że szeroko sprawdzi. Jeśli mam na blindach dwóch randomów to dla mnie any2.

  3. #833
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Flat albo fold (raczej flat). Potem ewentualnie call, bo mógłby ktoś robić push steal, ale zastanawiałbym się z callem.
    Flat, znaczy limp? Flex, no bez jaj... Za open-limp z buttona to ja od razu oznaczam jegomościa jako fisha No chyba, że mi później pokaże AA lub KK, to zdejmuję notkę

  4. #834
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Woland co jest ważniejsze: wielkości stacków czy staty przeciwników ?
    BB mial ready na wacika ze kazdy call przeciwko niemu jest EV+ no i mu sie udalo

  5. #835
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Jobdzik Zobacz posta
    BB mial ready na wacika ze kazdy call przeciwko niemu jest EV+ no i mu sie udalo
    Skąd wiesz, że BB korzystał z HUD'a ?

  6. #836
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Flat, znaczy limp? Flex, no bez jaj... Za open-limp z buttona to ja od razu oznaczam jegomościa jako fisha No chyba, że mi później pokaże AA lub KK, to zdejmuję notkę
    Tak, limp. Flat limp Ja osobiście zbyt wiele razy odpadłem z turnieju pushując asa z cut-off'a. Prawie zawsze jestem sprawdzany i na ogół przegrywam. Jeżeli już mam robić all in, to wolę ze słabszą kartą, żeby nie mieć potem świadomości, że do zagrania "popchnęła" mnie sama karta. Gdyby tam były mniejsze stacki to chyba też bym pchał, ale były równe mniej więcej. Warto też pamiętać, że jednak A9os to taka dyskusyjna ręka. Niby mocna, ale K 10 już może sprawić kłopoty. Ewentualnie gdyby to A9 było suited to może też bym wszedł, tylko tak.

  7. #837
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Tak, limp. Flat limp Ja osobiście zbyt wiele razy odpadłem z turnieju pushując asa z cut-off'a. Prawie zawsze jestem sprawdzany i na ogół przegrywam. Jeżeli już mam robić all in, to wolę ze słabszą kartą, żeby nie mieć potem świadomości, że do zagrania "popchnęła" mnie sama karta. Gdyby tam były mniejsze stacki to chyba też bym pchał, ale były równe mniej więcej. Warto też pamiętać, że jednak A9os to taka dyskusyjna ręka. Niby mocna, ale K 10 już może sprawić kłopoty. Ewentualnie gdyby to A9 było suited to może też bym wszedł, tylko tak.
    Zakładam, że się nabijasz, więc nie odpowiem

  8. #838
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Zakładam, że się nabijasz, więc nie odpowiem
    No dobra, przyznaję się - chciałem wykorzystać jako pretekst do dyskusji fakt, że A9os to jednak jest ręka dyskusyjna

  9. #839
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    A9os to jednak jest ręka dyskusyjna
    Zakładam, że się nabijasz, więc nie odpowiem

  10. #840
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Zakładam, że się nabijasz, więc nie odpowiem
    No więc tutaj się nie zgadzamy, ja tą kartę oceniam w tej konkretnej sytuacji, a nie ogólnie. Natomiast fakt jest faktem, że ace high często wpychałem z cut off'a we freerollach i notorycznie było sprawdzane. Wiadomo, czasem się utrzymywało ....