Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 97 z 112 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1112
  1. #961
    Wariacik za transfer 10$ z Pokerstars do FTP otrzymasz darmowy bilet na dzisiejszy turniej Cool Million Warto spróbować

  2. #962
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez pokerface Zobacz posta
    Wariacik za transfer 10$ z Pokerstars do FTP otrzymasz darmowy bilet na dzisiejszy turniej Cool Million Warto spróbować
    juz robile transfer , i nie dostalem biletu

  3. #963
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    szkoda .... cool milion wczorajszy na ftp w pierwszym 915/82000
    AT<A7 szkoda , moze zbyt pochopna decyzja .. na 12bb ... moglo byc wiecej

  4. #964
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    szkoda .... cool milion wczorajszy na ftp w pierwszym 915/82000
    Ja 314, mój trener 16. Chciałeś się zmierzyć w jednym turnieju? To się zmierzyliśmy.

  5. #965
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    I czego rezultat tego jednego turnieju ma dowodzić?

  6. #966
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Herme$ Zobacz posta
    I czego rezultat tego jednego turnieju ma dowodzić?
    Wg mnie niczego, ale Wacik bardzo nalegał, żebyśmy się kiedyś zmierzyli.

  7. #967
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ej no swoich sie Hermesie nie czepiamy, ten watek to jedno wielkie LOL, wiec mozna przymknac oko na pewne niescislosci, tym bardziej, ze to pod Wacika.

  8. #968
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Przecież wacika już nie ma.

  9. #969
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    5
    Dobra panowie, od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i muszę powiedzieć, że na początku miałem spory ubaw jak większość forumowiczów. Jednak w pewnym momencie sytuacja zaczęła się zagęszczać i zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Przecież już po kilkunastu stronach widać, że wariacik zdecydowanie do pokera się nie nadaje, że shotuje grubo za dużo i generalnie ma bardzo niezdrowe podejście do gry. I nawet miałbym to gdzieś gdyby nie fakt, że wkłada w to kasę na przeżycie i przestaje to być zabawą, a zaczyna się walka o przetrwanie. Jaka jest reakcja braci pokerowej na jego problem? Wyszydzanie, wyśmiewanie, niewybredne żarty i zakłady (w moim odczuciu nieuczciwe, a przynajmniej bardzo wątpliwe moralnie) i co najważniejsze podżeganie do dalszej gry. Gratuluję martino, gandalfini, INeverBLuff i innym. Gostek już bezpośrednio mówi, że życie mu się wali, traci nad nim kontrolę, a was to bawi do łez. Haha. Dobrze się znaleźć w tak empatycznym i przychylnym środowisku. I nie mówcie, że go ostrzegaliście. Nie trzeba być mędrcem, żeby zrozumieć, że mówienie gościowi o nicku wariacik i ogólnie rzecz biorąc niezbyt rozgarniętemu, że gra tragicznie, że jest donk, fish, chojrak i kozak, to nie jest działanie na jego korzyść. To jest prowokacja. Pozdrawiam wszystkich, może niektórzy inaczej spojrzą na ten wątek.

    PS Najlepsze jest to, że głównym pieniaczem jest martino, który nie potrafiłby rozegrać dobrze jednego z najbardziej oczywistych spotów zaprezentowanych w dyskusji (ten z A9). GG sir!

  10. #970
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Szczerze mowiac, srednio mnie obchodzi jego zycie to za ile shotuje i skad bierze hajs. Mialem niezly ubaw i to nie tyle z niego, co z jego poczynan.

    Jezeli ktos jest glupi, to jest jego problem a nie moj. Nie bede bil sie w piers nawet gdyby jakis chlop sie powiesil, shit happens a grindowac trzeba.
    Czlowieku, myslisz, ze on by Ci pomogl? A oferty ineverbluff i Wolanda byly tak +ev, ze mozna je postrzegac jako darowizny. I znowu: to, ze nie potrafil ich wykorzystac to nie jest moj problem tylko jego.
    To On zaczal kozaczyc, wypisywac jakies brednie i lzyc forumowiczow, wiec z wielka checia podkrecalem i bede dalej podkrecac ta farse.

    Nie podoba Ci sie to tu nie wchodz, simple as that. Kolejny obronca ucisnionych. Zycie mu sie wali za 350zl? Niech ten komputer co na nim gral sprzeda i bedzie mial - wielkie, kurwa, halo.

    Gardze takim ludzmi, jestescie po prostu slabi.

    EDIT: a jak ktos gra najebany i przegrywa do mnie hajs, to mam go namierzyc i zadzwonic do niego i namawiac go, zeby nie gral najebany?!
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 26-02-2013 o 13:33