Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 106 z 112 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 1112
  1. #1051
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Wacik - w co drugim Twoim poście wspominasz o honorze. Mi się wydaje, że Ty nawet nie wiesz co to słowo znaczy. Przegrałeś zakład - zapłać to takie proste. Wiem, zaczniesz teraz pisać o psach, trollach o tym, jakie to masz problemy w życiu i że każdy na Twoim miejscu by się powiesił, zaczniesz wymyślać jakieś debilne kontrzakłady związane z jedzeniem gówna (tak nawiasem mówiąc masz w tym już jakieś doświadczenie ? ) ale powiem Ci jedno nic nie zmieni tego, że jesteś zwykłym SZMACIARZEM tyle ode mnie dzieciaku.

  2. #1052
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    hmm , ulzylo ? moze twoi bliscy maja o tobie takie zdanie , a co z forum mnie znasz? hmm moge napsiac ze jebie twoja dziewczyne , chociaz to nie prawda , ze widzialem , jak sie jebiesz na ulicy z typem , ale to nie prawda , to sa tylko slowa , w formie pisemnej... nie znasz mnie a ja ciebie , wiec daruj sobie ....co do mojego zaklady , ja sie wywiaze z warunkow , .. czego polowa z was pewnie tego by nie zrobila .. tylko zwinela zagle i nawet litery a nie napsiala , a ja nadal tutaj jestem ... ja znam siebie i swa wartosc .......

  3. #1053
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    cos ci dalo ze napisales do mnie szmaciarz ? , wiesz idz zwal sobie konia , wtedy moze ci ulzy... bo widze ze cisnienie podnosisz sobie . uwazaj bo jeszcze zawalu serca dostaniesz...jak bym chiala ci naublizac , to bym juz to zrobil .. ale mam pyatnie cos ci zrobilem ? tobie wisze hais? bo nie wiem ,za co mi ublizyles? chyba szulasz problemow bo , to kiedy odddam hais wolandowi to jest nasza kwestia i juz z nim to zalatwilem , wiec po co te obelgi .. moze chcecie zebym nie wywiazal sie z waunkow , to tak .. jak zobacze jeszcze raz jakis tekst typu szmaciarz cos tam itp , to wtedy woland mozesz byc pewny ze nawet z jednego warunku sie nie wywiaze .....
    Ostatnio edytowane przez wariacikwsp ; 11-05-2013 o 11:16

  4. #1054
    Tak tak każdy powód jest dobry,szukaj pretekstu dalej.

  5. #1055
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    bobra..juz zluzujcie. niech sobie wacik robi co uwaza, nie ma co sie tak spinac

  6. #1056
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Gdy zobaczyłem ten filmik, od razu pomyślałem o waciku.
    http://www.youtube.com/watch?v=90cSTYRVSTU

  7. #1057
    I co tam wari?Busto już?Czy jeszcze lecisz na oparach?

  8. #1058
    50c...25c...10c...2c.... i kariery na intelli chyba nie będzie.Swoją drogą dałbyś link

  9. #1059
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Dobra wacik przestań pier... frazesy i robić ciągłe uniki. Nieraczyłeś odpisać nawet na prywatną wiadomość.
    Wiec pytam tu w temacie, kiedy kasa dla mnie i Wolanda za zakłady?

  10. #1060
    Wacik jest zajęty teraz właśnie negocjuje ze sponsorem staking na 2c.