Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 93 z 112 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1112
  1. #921
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    wiesz , nie jestem idelalem w pokerze , nie jestem perfekcyjny , nie twierdze ze jestem lepszy od was , ale gram jak najlepjej potrafie , owszem zdazaja sie rozdania w ktorych gram impulsywnie , czy rozdania typu donkowe , owszem co do bm to jestem takim donkiem ze nawet nie pytac

  2. #922
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    jezeli chodzi o gre dalej uwazam ze dobrze gram , ale owszem nie bede juz gral ....
    Drogi Waciku, jeśli dobry gracz ma taki wykres jak poniżej



    Uploaded with ImageShack.us


    To powiedz mi proszę - jak wygląda wykres słabego gracza

  3. #923
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    wiesz , nie jestem idelalem w pokerze , nie jestem perfekcyjny , nie twierdze ze jestem lepszy od was , ale gram jak najlepjej potrafie , owszem zdazaja sie rozdania w ktorych gram impulsywnie , czy rozdania typu donkowe , owszem co do bm to jestem takim donkiem ze nawet nie pytac
    Ale jak możesz twierdzić, że grasz dobrze. Że najlepiej jak potrafisz, to ja się zgadzam, ale to wcale nie znaczy, że dobrze.

    I mam nadzieję, że wystarczy Ci honoru żeby wywiązać się ze zobowiązań po przegranej w naszym zakładzie.

  4. #924
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    coś tam właśnie czułem jak zobaczyłem te 15-ki że jakaś granica pękła... ale żeby podjebać kasę kumplowi i za nia tak grać???...

  5. #925
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    jezeli chodzi o gre dalej uwazam ze dobrze gram , ale owszem nie bede juz gral ....
    Decyzja o tyle niemądra, że grałeś wyłącznie same turnieje praktycznie całkowicie ignorując stoły cash, w tym Zoom/Rush.

  6. #926
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Widziałem jak grałeś kiedyś na PS i zamiast się skupić na grze (co w Twoim przypadku powinno być na 100 %) klepałeś na czacie z innymi graczami o pierdołach. Ja rozumiem, że chęć pogadania (z fanami), ale w Twojej sytuacji to było po prostu głupie.

  7. #927
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Dorosły? Dorosły. Sam sie rzucał? Sam. Wypisywał takie głupoty, ze nie dało sie nie skomentować? Wypisywał. Zgrywał chojraka? Zgrywał. Wsytawiał smieszne stackingi? Wystawial.

    juz nie pamietasz Woland, jak pisał, ze on nam wszytskim pokaze, "zrzedły miny, skurwysyny?" etc. Dostal od Ciebie 10$, ktore dla niejednego swiezaka z forum bylyby zbawieniem [przesada, wiem :P].

    Nie widze problemu, a Wy juz zaczeliscie jak "panstwo opiekuncze" sie zachowywac. Pozostaje jescze kwestia hajsu za zaklad[y?], ale z tym czekacie chyba do bodaj kwietnia...

    BTW: on chyba nie wzial bez pytania [ukradl] tego hajsu od przyjaciela, po prostu nie moze mu oddac... Mam nadzieje ;D.

  8. #928
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Dorosły? Dorosły. Sam sie rzucał? Sam. Wypisywał takie głupoty, ze nie dało sie nie skomentować? Wypisywał. Zgrywał chojraka? Zgrywał. Wsytawiał smieszne stackingi? Wystawial.

    juz nie pamietasz Woland, jak pisał, ze on nam wszytskim pokaze, "zrzedły miny, skurwysyny?" etc. Dostal od Ciebie 10$, ktore dla niejednego swiezaka z forum bylyby zbawieniem [przesada, wiem :P].

    Nie widze problemu, a Wy juz zaczeliscie jak "panstwo opiekuncze" sie zachowywac. Pozostaje jescze kwestia hajsu za zaklad[y?], ale z tym czekacie chyba do bodaj kwietnia...

    BTW: on chyba nie wzial bez pytania [ukradl] tego hajsu od przyjaciela, po prostu nie moze mu oddac... Mam nadzieje ;D.
    Najbardziej przykre jest to że, jego zadufanie i wiara w to, że dobrze gra. Doprowadziły do tego iż jego profit sięgnął niebotyczne -895$. I posunął się do nadszarpnięcia zaufania swojego przyjaciela.

  9. #929
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jeśli nie poker, to może sport np. narciarstwo ?

    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta

  10. #930
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Wariat poległ-koniec czelendżu!!
    Doli zamknij wątek bo się chłopak jeszcze powiesi