Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 105 z 112 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1112
  1. #1041
    To może wytłumacz jeszcze dlaczego nie oddałeś tego hajsu jak sobie w kwietniu grałeś 3,5 ,a nawet odpaliłeś sobie omaszke za 15$?Nie rozumiem jak można mieć hajs na koncie i długu nie oddawać.To może jeszcze jakieś info kiedy filmik?Przecież to chwila go nagrać.

  2. #1042
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez Kierownik81 Zobacz posta
    To może wytłumacz jeszcze dlaczego nie oddałeś tego hajsu jak sobie w kwietniu grałeś 3,5 ,a nawet odpaliłeś sobie omaszke za 15$?Nie rozumiem jak można mieć hajs na koncie i długu nie oddawać.To może jeszcze jakieś info kiedy filmik?Przecież to chwila go nagrać.
    ok , nie bylem nic dluzny w tamtym czasie , challange trwal.... a co do do filmik tzreba miec kamerke zeby nagrac filmik ....

  3. #1043
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    ok , nie bylem nic dluzny w tamtym czasie , challange trwal.... a co do do filmik tzreba miec kamerke zeby nagrac filmik ....
    Ten koleś to ewenement.Telefonu nie ma na dzielnicy z kamerką? Lepiej powiedz od razu że nie będzie żadnego filmiku bo jesteś na to za dumny i że długu też nie masz zamiaru oddawać bo jesteś parówą,a nie pierdolisz jak potłuczony.

  4. #1044
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jest tchórzem. Umie tylko szczekać. Gdy trzeba mieć honor, to go brak.

  5. #1045
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jest tchórzem. Umie tylko szczekać. Gdy trzeba mieć honor, to go brak.
    juz kiedys mowilem ze od szczekania sa psy , a wy jestescie do nich podobni... parowa.. hmm szkoda ze w twarz tego nie powiesz trollu internetowy... jeszcze slowo ... wolus , to naprawde moge stwierdzic ze nie warto ni tu pisac ... wolus , czy ty wiesz co to znaczy honor? wiec teraz , sie zastanow kto jego tu nie ma...

  6. #1046
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    a , jak jeszcze slowo uslysze na sowj temat . to wolus ,ci twoi koldzy nagraja ci ten filmik i ten hasi oddadza , a ty na forum innteli bedzies ztylko widzial jak roll mi rosnie , a grosza nie dostaniesz .. wiec jak chcesz dostac hais , i filmik , to juz przestan klapac.. bo mnie to wkurwiac zaczyna..

  7. #1047
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Tchórz, kłamca, cóż same komplementy przychodzą do głowy...

  8. #1048
    Wiecie co , czuje sie gorzej niz gowno , wali mi sie zycie, stopniowo , walcze ale juz nie wiem od czego zaczac . A za co gralem ? za stracone zaufanie przyaciela ... tak okradlem swojego przyjaciela ...

    jezeli chodzi o gre dalej uważam ze dobrze gram , ale owszem nie bede juz grał

    Panie od honoru wielki figo-fago z ulicy,szczekaczu i głosicielu nowiny o swoim niesamowitym talencie te 2 teksty to twoje.Reasumując okradłeś przyjaciela,napisałeś że nie będziesz grał-grasz dalej,założyłeś się,przegrałeś,robisz wszystko żeby się nie wywiązać...No popierdol nam jeszcze o honorze wielki prawilniaku.Nie potrafisz się wysłowić dobrze a chcesz ludzi dużo inteligentniejszych i lepszych od siebie pouczać o życiu i zasadach w nim rządzących.Powiedziałbym ci to wszystko w twarz bez zawahania,na przechwałki jednak z tobą nie pójdę bo jesteś żałosny sam w sobie i sam siebie karasz każdym wpisem i pełnymi błysku ripostami.

  9. #1049
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez Kierownik81 Zobacz posta
    Wiecie co , czuje sie gorzej niz gowno , wali mi sie zycie, stopniowo , walcze ale juz nie wiem od czego zaczac . A za co gralem ? za stracone zaufanie przyaciela ... tak okradlem swojego przyjaciela ...

    jezeli chodzi o gre dalej uważam ze dobrze gram , ale owszem nie bede juz grał

    Panie od honoru wielki figo-fago z ulicy,szczekaczu i głosicielu nowiny o swoim niesamowitym talencie te 2 teksty to twoje.Reasumując okradłeś przyjaciela,napisałeś że nie będziesz grał-grasz dalej,założyłeś się,przegrałeś,robisz wszystko żeby się nie wywiązać...No popierdol nam jeszcze o honorze wielki prawilniaku.Nie potrafisz się wysłowić dobrze a chcesz ludzi dużo inteligentniejszych i lepszych od siebie pouczać o życiu i zasadach w nim rządzących.Powiedziałbym ci to wszystko w twarz bez zawahania,na przechwałki jednak z tobą nie pójdę bo jesteś żałosny sam w sobie i sam siebie karasz każdym wpisem i pełnymi błysku ripostami.
    wiesz , spojemu przyjacielowi oddalem pieniadze (120$) , co do mojej osoby , to mnie nie znasz i jak mozesz kogo kolwiec oceniac po tym ze bledy robi , albo mial prblemy z hazardem... jak mozesz ? co do warunkow chalange sie wywiaze.. po 3 kto powiedzial ze bedzie moja twarz widac? z tego co wiem to nie byl warunek ? .. .. znajdz sobie watek na inteli i zobaczysz czy dobrze gram czy nie ... moze opowiedz o sobie jak ci idzie gra itp , i wsadz sobie w dupe palca to ci ulzy , bo widze ze ci sie nudzi i kreci cie temat , tobie nie leze haisu...a pewnie z taki ciebie honorowiec ze owszem pewnie bys podwinal zagle .. czego ja nie zrobilem i dalej tutaj jestem , jak bym chcial kogo kolwiek wyjebac czy oszukac , juz bys nie widzial zadnego mojego postu , wiec prosze cie daruj sobie , i zaimij sie swoja dupa , bo moze siedzi i cioagnie lache twojemu koledze , podczas kiedy grasz...

  10. #1050
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Hmmmmmmmmmmmmmmmmm......

    A ja się tak z ciekawości przekopałem przez wątek żeby zobaczyć jak to było z tym filmikiem i nie mogę znaleźc postu, gdzie o tym decydowaliśmy.

    Natomiast znalazłem takie coś (posty 318 i 319):

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Napisałem wyraźnie - jeśli Ci się nie uda, to napiszesz (wystarczy tu) że wszystko co wcześniej napisałem o Tobie jest prawdą.
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    ok zgadzam sie .................
    Wynika z tego jasno, że musisz Wacik napisać tu że wszystko co o Tobie pisałem jest prawdą.