Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 96 z 112 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1112
  1. #951
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Dlaczego zły? Przecież ma bardzo dobre oddsy i pozycję nad trzema z czterech przeciwników.
    W ogóle, to zawsze się czyta, żeby w turniejach na początku nie ryzykować za bardzo, grać raczej zachowawczo, bo "w początkowej fazie można turniej przegrać, a nie można go wygrać". To ja już nic nie rozumiem...
    No a co zrobisz na turnie nie trafiając kara? Pula będzie już tak duża, że nieodwołalnie staniesz przed decyzją stack or fold.

    A co do tight na początku turnieju, to oczywiście, ale jeśli tak, to limp preflop. Mamy malutką pulę, milion baranów w rozdaniu, nutsowego drawa i mega oddsy i możemy sobie check-callować. A tak, skoro sami zdecydowaliśmy się preflop na budowanie puli, to bądźmy konsekwentni.

  2. #952
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czyli w tej sytuacji limpujesz?

  3. #953
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wariacik, a Ty grałeś kiedyś jakiś 1 vs 1 cash game ? Taki kozak jesteś to może to Ci podejdzie bardziej niż sit'n'go, a już przynajmniej spróbować zagrać to powinieneś na pewno.

  4. #954
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Czyli w tej sytuacji limpujesz?
    De facto to zależy jaki to dokładnie turniej. Tzn. jesli to MTT, to raczej limpuję. Zresztą jeśli to MTT, to dyskusja jest trochę inna, bo w większości z nich mamy większy stack startowy i nie musimy jeszcze na turnie podejmować decyzji ship or fold, jeśli tylko sprawdzimy flopa. Natomiast w sitach, granych przecież w dużych ilościach, gram pewnie izolację jak Wacik i wsuwam na flopie.

  5. #955
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    gralem hu cash .. tam wlasnie wjebalem 600$ w ozdaniu kk > aa

  6. #956
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    gralem hu cash .. tam wlasnie wjebalem 600$ w ozdaniu kk > aa
    Czyli poza tymi 9 stówami, które przegrane pokazuje shakscope, masz jeszcze dodatkowo przegrane $600??

  7. #957
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    minimum, przecież po takim coolerze trzeba sie odegrać

  8. #958
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Natomiast w sitach, granych przecież w dużych ilościach, gram pewnie izolację jak Wacik i wsuwam na flopie.
    Dla mnie główny problem z wsuwaniem na flopie to zerowe fold equity. Przy czterech graczach w puli w donkamencie nie widzę absolutnie opcji, żeby wszyscy spasowali, zwłaszcza że część już wykazała zainteresowanie pulą. Czyli stawiamy się na coinflipie. Choć w sumie przy tak dużej puli flip to nie jest zła opcja, ale jakoś wolałbym grać multiway pota (choćby multiway all in - w końcu większa liczba graczy nie zmniejsza znacząco naszego equity). No, ale dobra, wiem, że masz o niebo większe doświadczenie i umiejętności w turniejach, więc nie będę się wykłócał.

  9. #959
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Dla mnie główny problem z wsuwaniem na flopie to zerowe fold equity. Przy czterech graczach w puli w donkamencie nie widzę absolutnie opcji, żeby wszyscy spasowali, zwłaszcza że część już wykazała zainteresowanie pulą. Czyli stawiamy się na coinflipie. Choć w sumie przy tak dużej puli flip to nie jest zła opcja, ale jakoś wolałbym grać multiway pota (choćby multiway all in - w końcu większa liczba graczy nie zmniejsza znacząco naszego equity). No, ale dobra, wiem, że masz o niebo większe doświadczenie i umiejętności w turniejach, więc nie będę się wykłócał.
    Dyskusja jest zawsze dobra, a jak się okazało w wątku o moim kontrakcie ja mam bardzo często bardzo mierne pomysły na rozegranie, więc...

    Dla mnie call na flopie jest słaby, bo problemem jest turn. Jeśli nie trafimy kara, to wyrzucamy na każda akcję.

    Mówiąc o braku folding equity masz na myśli to, że ktoś z tych 4 gości sprawdzi. Pewnie tak, ale:
    - może jednak raz na jakiś czas wszyscy sfoldują
    - może sfolduje ręka zabierająca Ci outy, np. AQ - na nią oczywiście kara są outami, ale A już nie; jeśli tylko sprawdziłbyś flopa i na turnie przyszedłby A, to jest całkiem prawdopodobne, że byś się z nią zestackował będąc już wtedy z tyłu
    - może nawet sfolduje jakiś walet

  10. #960
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    gralem hu cash .. tam wlasnie wjebalem 600$ w ozdaniu kk > aa
    Mógłbyś wkleić to rozdanie ?