Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 92 z 112 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 1112
  1. #911
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    "dzien dobry, Ryszard Cebula, udalo nam sie porozmawiac z jednym ze prawcow tej tragedii",
    hahhahah, i Woland z zakryta twarza i zmienionym glosem z podpisem "UWAGA TVN, Woland, podrzegał Wacika, ojca dwojki dzieci, do grania w internetowym kasynie"

    hahahahahahahahhaahhahahahahahahaahhahaahhahaa XD XD XD
    u
    [no i jak tu konczyc farse, Triasie, gdy ona tak dobrze wplywa na moj nastroj"

  2. #912
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    "dzien dobry, Ryszard Cebula, udalo nam sie porozmawiac z jednym ze prawcow tej tragedii",
    hahhahah, i Woland z zakryta twarza i zmienionym glosem z podpisem "UWAGA TVN, Woland, podrzegał Wacika, ojca dwojki dzieci, do grania w internetowym kasynie"

    hahahahahahahahhaahhahahahahahahaahhahaahhahaa XD XD XD
    u
    [no i jak tu konczyc farse, Triasie, gdy ona tak dobrze wplywa na moj nastroj"
    Nasz bohater rozegrał już dzisiaj 2x0,50 1x0,10 1x0,02 czyżby BR się skończył?

  3. #913
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No i wiecie co? I koniec końców, to we mnie się naprawdę zaczynają rodzić wyrzuty sumienia. Gość się już zadłużył, a jesli będzie chciał nas spłacić, to będzie musiał się dalej zadłużyć. To juz przestają być żarty...

  4. #914
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No dokładnie. A to dopiero tydzień

  5. #915
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Zostawcie chłopaka, będzie mu przykro. To wrażliwe dziecko.

  6. #916
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Wiecie co , czuje sie gorzej niz gowno , wali mi sie zcycie, stopniowo , walcze ale juz nie wiem od czego zaczac . A za co gralem ? za stracone zaufanie przyaciela ... tak okradlem swojego przyjaciela ... wali mnie co wy piszecie , czy uwazacie ze to przez was gram jak hazardizsta , nie to nie przez was , to przez okolicznosci ktore sa niezalezne od was , los , zycie , ciagla walka ...

  7. #917
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Wiecie jakie byly slowa jego jak mu powiedzialem , jak on mogl mi to zrobic, plakal z tego powodu ,bo to byl staking jego od mgrudzie .. , moja zona pyta dlaczego... nie mam nic do usprawidliwienia w tej sytuacji , ale dzieki temu dowiedzialem sie ze bym moim przyjacielem , ktorego starcilem ... dlatego stulcie juz te swoje dupy .. i zajmijecie sie swoim zyciem bo o mnie nic nie wiedzieliscie ,a teraz napiszcie cos czego o mnie nie wiedza .....

  8. #918
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja Ci współczuję. I mam już tylko jedno pytanie - czy dzięki obecnej sytuacji dotarło do Ciebie w końcu to, co wszyscy Ci mówili od dawna - że nie jesteś dobrym graczem, nie jesteś nawet średnim i że powinieneś po prostu rzucić tę grę i nigdy do niej nie wracać?

  9. #919
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    jezeli chodzi o gre dalej uwazam ze dobrze gram , ale owszem nie bede juz gral ....

  10. #920
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    jezeli chodzi o gre dalej uwazam ze dobrze gram
    To jest dla mnie niepojęte...